iyimi boyle bilgi sitesi

12 Günde Basenleri Zayıflatan Mucize Kür

12 Günde Basenleri Zayıflatan Mucize Kür

Kilo alınca basen kısmından alıyorum diyenlerdenseniz bu mucizevi kür tam size göre. Bildiğiniz üzere kadın olarak en büyük dertlerimizden biri de şüphesiz kalın basenlerdir. Düzenli beslenme ve düzenli spor basen oluşumunu engeller. Ancak bunun yanında takviye yiyecek ve içeceklere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Günümüzde diyet ve sağlıklı beslenme listelerinden eksik olmayan bitki çayları, basen eritme yönteminde de oldukça iyi sonuçlar verebiliyor.

İşte Basen Eriten Mucize Bitkisel Kür Yöntemi

Bir demliğe su koyarak tam kaynamadan altını kapatın. Su kesinlikle kaynamış olmamalıdır. Suyu hazırladıktan sonra hepsinden birer tutam olacak şekilde, kapaklı bir kabın içine funda yaprağı, sinemaki, kuşburnu, rezene ve papatyayı hazırladığınız suya ekleyerek ağzını kapatın. Çayın güzelce demlenmesi gerekmektedir. Çay renk verdikten sonra çay süzgeci ile süzerek her sabah 1 bardak için. Ancak çayı her gün yeniden demlemeye özen gösterin. Çayı taze tüketmek önemli. Bu kürü 10 gün boyunca düzenli yaptığınızda baseninizdeki farkı göreceksiniz. Biraz da sağlıklı beslenmeye ve hareketli yaşam tarzına uygun hareket ederseniz mükemmel fiziğinize kavuşursunuz.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Tavsiyeler

Taş Devri Diyeti ile Sağlıklı Zayıflama Garanti
Yeşil Çay Zayıflatır mı
Sağlıklı Zayıflama
Şık Bir Elbiseye Bu Kilolarla Nasıl Sığayacağım Diye Üzülüyorsanız İşte Size 3 Etkili Formül
Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi
Göbek Eritmenin En Etkili Yolları

Yorumlar

Yazıya 4. yorum yapılmış.

Melisa 28 Mayıs 2018

Merhaba admin bey.Sadece icine papatya koysak rezene koymasak olurmu????

Melisa 30 Mayıs 2018

Admin bey lutfen cevab verin.. Cevabinizi bekliyorum………..

Melisa 8 Haziran 2018

admin bey lutfennn cevap verin.Mayis ayinda yazmisdim ama cevab yazmadiniz.bazilarininkini hemen cevabliyorsunuz ama sira benimkine gelince…??

Pelinsu 14 Temmuz 2018

Selam admin.Bende melisanin sorusundan sorucam.Yani icine rezene koymasak olurmu??