iyimi boyle bilgi sitesi

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi

Yağlı göbeklerimiz, yaz ayları geldiğinde hepimizin en büyük derdidir. “Göbeklerin erimesi gerekir ama nasıl olacak bu iş?” diyorsanız, size uygun bir kür tavsiyemiz olacak. Uygulayanlar memnun kalmış; umarım siz de memnun kalırsınız. Göbek eritmek bildiğiniz üzere oldukça zor bir iştir. Göbeğinizi kolay eritemezsiniz ama eritmeye yardımcı birtakım şeyler yapabilirsiniz. Bunlardan biri de göbek eritmeye yardımcı olacak özel yoğurt kürüdür.

yogurt-kuru-zayiflamaYapılan araştırmalarda zayıflatıcı diyet programına yoğurt ekleyenlerin, eklemeyenlere göre yüzde 22 oranla daha çabuk kilo verdiği ortaya çıkıyor. Tok tutma özelliği bulunan yoğurdu yiyenler daha çabuk zayıflıyor. Yoğurt kürünü uygulayanlar kilolarının çoğunu karın bölgesinden veriyor. Gençlik iksiri olarak da bilinen yoğurtla hazırlayacağınız bu kürle göbek bölgesindeki yağlardan çok daha çabuk kurtulabilirsiniz.

Göbeğinizdeki Yağlardan Kurtaracak Yoğurt Kürümüzün Malzemeleri

– 5 yemek kaşığı yoğurt
– Yarım limon
– 2 çay kaşığı pul biber
– 2 yemek kaşığı soda

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifinin Yapılışı

yogurt-kuru-ile-zayiflamaGöbek eriten bu mucizevi kürün içine eklenen limon ve yoğurt asitli olduğu için yağ yakıyor. Acı biber ise metabolizmayı hızlandırıyor. Uygulanması son derece basit olan yoğurt kürü malzemelerinin hepsini karıştırın. İşte bu kadar basit; yoğurt kürünüz hazır. Bu mucizevi zayıflama kürünü isterseniz öğün aralarında, isterseniz de yemeğin yanında tüketebilirsiniz. Bazı arkadaşlarımız yemek yemeden yarım saat önce aç karnına tüketmişler; daha faydalı olduğunu söylüyorlar. Bu kürün 2 hafta boyunca her gün düzenli olarak kullanılması gerekiyor.

Tabii göbek eritmek için sadece zayıflatıcı kür uygulamak yetmez. Bir diyetisyen tarafından programlanmış diyet ile düzenli sporu ihmal etmemeniz gerekiyor.

Göbek eritme ile ilgili diğer yöntemleri görmek için Göbek eritme yöntemleri linkimizi tıklayın. Bizde yöntem çok yeter ki siz zayıflamak isteyin :)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.