iyimi boyle bilgi sitesi

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

Moda 1 Mayıs 2017
Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

Fazla kilolarınızdan kurtulmak sabır isteyen ve zaman isteyen bir iştir. Fazla kilolarınızdan kurtulana kadar olduğunuz kilodan daha zayıf görünmenin yolları mümkün.

İşte Olduğunuzdan Daha Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

1- Canlı ve parlak renklerden uzak durun: Canlı ve neon renkler sizi daha geniş gösterecektir. Koyu tonları seçerek daha zayıf görünebilirsiniz.

2- İri desenli kıyafetlerden kaçının: Büyük desenlere sahip olan elbiseler sizi olduğunuzdan daha da kilolu gösterir. Bu yüzden iri desenli kıyafetlerden mümkün olduğu kadar uzak durun.

3- V yakalı vaya yuvarlak yakalı elbiseler tercih edin: Boğazı kapalı kıyafetler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Zayıf görünmek için V yaka veya yuvarlak yakalı kıyafetler seçin. Bu sayede fazla kilolarınızı verene kadar biraz zayıf görünmüş olursunuz.

4- Dikine ve ince çizgili elbiseler tercih edin: Enine kalın çizgili kıyafetler sizi kilolu gösterecektir. Bu tip kıyafetler yerine dikine ve ince çizgili tasarımları tercih etmelisiniz.

5- Örgü kazaklardan uzak durun: Dökümlü örgü kazaklardan mümkün olduğu kadar uzak durun. Bu tip örgülü kıyafetler sizi kilolu gösterir. Özellikle bedeninin üst kısmı geniş olan arkadaşlarımız bu tip kıyafetlerden uzak durmalarını tavsiye ederiz.

6- Uzan ceketler sizi zayıf gösterir: Kısa ceketler giydiğinizde bütün bedeninizin hatları sergilenir. Uzun ceket, fazla kilolarınızı ve kusurlarınızı kamufle eder. Kısa ceket ise sizin bütün vücut hatlarınızı sergileyecektir. Özellikle basenleri geniş olanlar kısa ceketleri giyerlerse daha kilolu ve kısa boylu görünür.

7- Kadife kumaşlardan yapılan tüm kıyafetlerden uzak durun: Kadife kumaş etek ya da pantolon sizin kilolu görünmenize sebep olur. Kadife kumaş yerine krep gibi ince kumaş seçenekleri daha şık ve ince görünmenizi sağlayacaktır.

8- Çok dar kıyafetlerden uzak durun: Dar kıyafetler kilolular için oldukça sıkıntılıdır. Bu tip kıyafetlerden kesinlikle uzak durulmalıdır.

9- Çok bol kıyafetlerden uzak durun: Beden ölçünüze uymayan kıyafetler ister çok bol ister çok dar olsun sizi kilolu gösterir. Bu yüzden bol kıyafetlerden de kaçınmalısınız. Üzerinize tam uyan kıyafetler seçmelisiniz.

10- Loş ışıklı ortamlar sizi zayıf gösterir: Bulunduğunuz ortamın ışığı da zayıf görünmenize yardımcı olacaktır. Ortamın ışık şiddeti düşük olursa daha zayıf görünürsünüz.

Not: Tüm bu püf noktaları sizi bir süre idare eder ama bir süre sonra artık çok işe yaramayacaktır. Bu yüzden sağlıklı bir diyet programı ve düzenli bir spor programı ile fazla kilolarınızdan kurtulmalısınız. Bu konuda oldukça etkili yöntemler var. Aşağıda sıraladığımız linklere bakabilirsiniz.

Taş Devri Diyeti ile Sağlıklı Zayıflama Garanti

Yeşil Çay Zayıflatır mı

Sağlıklı Zayıflama

Şık Bir Elbiseye Bu Kilolarla Nasıl Sığayacağım Diye Üzülüyorsanız İşte Size 3 Etkili Formül

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi

Göbek Eritmenin En Etkili Yolları

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.