iyimi boyle bilgi sitesi

Kısa Sürede Kilo Vermenizi Sağlayan Besinler

Kısa Sürede Kilo Vermenizi Sağlayan Besinler

Fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin sitesi olan iyimiboyle com sitesinde sağlıklı zayıflama ile ilgili faydalı bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz.

Tok Tutan ve Kilo Vermenizi Sağlayan Yiyecekler

1- Salatalık: Yaz aylarında diyet yapıyorsanız sağlıklı zayıflama için en büyük yardımcılarınızdan biri şüphesiz salatalıktır. Salatalık, lif ve su deposudur. Salatalık, doygunluk hissi verir, zayıflamanıza yardımcı olur. Kış aylarında diyet yapıyorsanız salatalık önermiyoruz. Çünkü sağlıklı ve organik salatalık yaz mevsiminde olur.

2- Üzüm: Son derece faydalı olan üzüm, sağlığımız için oldukça değerlidir. İçerisindeki lif ve mineral kolestrolü düşürür. Üzüm, dolaşım sistemini de temizler. Diyet programlarınıza üzümü ilave edebilirsiniz.

3- Brokoli: Sağlıklı bir beslenme programında mutlaka yer almalıdır. Hazmı kolaylaştıran brokoli, karaciğeri temizler ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Zayıflamak isteyenler için oldukça faydalı bir besindir.

4- Nar: Her derde deva olan nar, zayıflamak isteyenler içinde mükemmel bir meyvedir. Çok güçlü bir aktioksidan olan nar, hormonları dengeler. Nar suyu içerek ya da nar meyvesini küçük çekirdekleriyle birlikte yiyerek sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Nar sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulduğunuz gibi, vücudunuzdaki zararlı toksik maddelerden de kurtulursunuz.

5- Yulaf: Çok çabuk acıkıyorum diyenlere yulafı şiddetle öneririz. Mutlaka zayıflama programınızda yulaf yer almalıdır. Yulaflı yiyecekler tükettiğinizde tokluk ve şişkinlik hissi veren yulaf, vücutta su tutmaya yardımcı oluyor.

6- Greyfurt: Çok bilinmeyen ve tüketilmeyen greyfurt aslında bir vitamin deposu ve yağ canavarıdır. Greyfurt, yağları parçalıyor. Greyfurt metobolizmayı hızlandırır. Metobolizmam yavaş diyenlere duyurulur.

7- Azuki fasülyesi: Vücuttaki suyu tutan bu fasülye, en az yağ oranına sahip ve tam bir kilo düşmanıymış.

8- Kiraz: Bu güzel yaz meyvesinin faydaları saymakla bitmez. Hormonsuz ve ilaçsız sağlıklı koşullarda yetişmiş kiraz bulursanız afiyetle tüketin. Kiraz hazmı kolaylaştırır.

9- Elma: Her derda deva olan meyvelerden biride elmadır. Elmayı kabuğuyla birlikte tükettiğinizde zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Elma hazmı da kolaylaştırır.

10- Limon ve yeşil çay: Limon tam bir vitamin deposudur. Sağlık için limonata için. Zayıflamak istiyorsanız limon ve yeşil çay başucunuzda olmalıdır. Yeşil çay tek başına bile oldukça etkili bir zayıflama yöntemidir.

Diğer sağlıklı zayıflama yöntemlerimizi aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

Yeni Zayıflama Trendi Karanfilli Su İçerek Zayıflayın
Taş Devri Diyeti ile Sağlıklı Zayıflama Garanti
Yeşil Çay Zayıflatır mı
Sağlıklı Zayıflama
Şık Bir Elbiseye Bu Kilolarla Nasıl Sığayacağım Diye Üzülüyorsanız İşte Size 3 Etkili Formül
Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi
Göbek Eritmenin En Etkili Yolları
Yeşil Çayın Faydaları

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.