iyimi boyle bilgi sitesi

Para Kazanma Oyunlarından Rollercoin Hakkında Tüm Bilgiler

Bilim ve Teknoloji 10 Şubat 2022
Para Kazanma Oyunlarından Rollercoin Hakkında Tüm Bilgiler

Son zamanlarda kripto para kazanmak için birçok PLAY TO EARN oyunları çıktı. Bu yazımızda sizlere 2018 yılından beri faaliyet gösteren ve 2022 yılı itibari le 2300000 kişinin oyun oynayarak ve yatırım yaparak kazandığı ROLLERCOİN hakkında bilgi vereceğiz. Bu oyunda ister yatırım yaparak isterseniz yatırım yapmadan ama her gün oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Oyunda Btc, Matic, Bnb, Etherium ve Doge coin kazanabilirsiniz. Ayrıca Rollercoinin kendi para birimi olan RTL kazanabilirsiniz. 1 RTL = 1 USTD dir.

Rollercoin oyununu oynamak için mutlaka bir referans linki ile üye olun. Çünkü referans ile üye olduğunuzda 1000 satoshi yani yaklaşık 5 dolar ödül kazanıyorsunuz. Referanslı üye olmak için rollercoinin oyun linki olan resme tıklayıp bedava oyuna kayıt olabilirsiniz. Bu linkden üye olanlara iyimiboyle sitesi olarak sormak istediğiniz ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularda destek oluruz. Soru ve yorumlarınız için bu yazının yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Şimdi oyunu incelemeye devam edelim
Öncelikle Rollercoin Oyununda Bazı Terimleri Öğrenelim

Ağ Gücü: Her oyuncunun kendi madencilik gücü olmasına rağmen, tüm oyuncuların birleşik madencilik gücüdür.

My Power: Kendimize ait madencilik gücünüz. Oyun oynayarak veya madencilik makineleri satın alarak madencilik kazım gücünüzü artırabilirsiniz. Ne kadar fazla güce sahipseniz, o kadar büyük bir madencilik bloğu parçası alırsınız.

Madencilik Bloğu: Her bloğun aynı anda BTC, Matic, Bnb, DOGE ve ETH’de sabit bir ödülü vardır ve bu ödül, tüm RollerCoin oyuncuları arasında madencilik güçlerine göre ayrılır.

Ödül: Yaklaşık her 10 dakikada bir gerçekleşen madencilik bloğu “hesaplandığında” tüm oyuncular sanal cüzdanlarında gerçek kriptolar alırlar.

Mining Cihazı (Sanal Madencilik Kazma Cihazı): Oyun oynayarak çok düşük güçteki yaklaşık 150 GH/S mining cihazlarından kazanabilirsiniz ama bunlar çok düşük güçtür. Oyun içindeki marketten mining cihazı parayla da satın alabilirsiniz. Mining cihazı artık sizindir ve site ayakta kaldığı sürece size sürekli para kazandıracaktır. Yeni bir madenci satın aldığınızda, size biraz güç katar ve madenci çevrimiçi olmasanız bile her zaman çalışır. Bu güç kalıcıdır . İlk madencinizi satın almak için önce bir raf almanız gerekir , ardından üzerine bir madenci yerleştirebilirsiniz.

Event Pass: Yıl içerisinde roller coin Even Pass sezonları açar. Bu sezonlarda bol bol ödül dağıtır. Oyunda para ile satılan kutulardan güzel mining cihazlarını çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Hash Terimleri:
1 MH/s is 1,000,000 hashes per second.
1 GH/s is 1,000,000,000 hashes per second.
1 TH/s is 1,000,000,000,000 hashes per second.
1 PH/s is 1,000,000,000,000,000 hashes per second.

Oyunun Artı Özellikleri

1– Hiç yatırım yapmadan da sadece oyun oynayarak pasif kazanç elde edebilirsiniz.

2– Oyunu oynadıkça bedava bazı itemler kazanabilirsiniz. Bunlar mining cihazlarını geliştirmek için kullanılır.

Bu itemler: Hashboard, Fan, Wire.

Kazandığınız itemleri Market açıldığında satabilirsiniz. Ama henüz market sisteme eklenmedi. Sisteme eklendiğinde oyuncularda ellerindeki güçleri satışa çıkarabilir.

3– Oyunda kazım gücünüze göre lider sıralaması var. Bu sıralama oyuna eğlence katmış.

4– Para çekim limitleri çok yüksek değil. Örneğin btc için 0.0001 BTC olduğunda fee ücreti ödemeden paranızı çekebilirsiniz.

5– Oyun yaklaşık 5 yıldır kullanıcılarına para ödüyor.

Oyunun Eksi Özellikleri

1– Madencilik gücünü oyun oynayarak ücretsiz olarak kazabilirsiniz. Bir oyunu kazandığınızda, güç de artar, ama bu güç yalnızca 24 saatliğine güç verir.  Bu, oyundan gelen gücün madencilik gücünüze ekleneceği ve ardından 24 saat içinde kaybolacağı anlamına gelir. Madencilik gücünüzü sabit tutmak için, önceki günlerdeki güç düşüşünü telafi etmek için her gün oynamalısınız.

Oyundaki PC özelliğini geliştirirseniz, kazandığınız gücü 7 güne kadar koruyabilirsiniz.

Bunun için 10 oyun oynadığınızda, gücünüzü 3 gün koruyacak bir pc kazanırsınız. 30 oyun oynadığınızda 5 gün korursunuz. 60 oyun oynadığınızda ise gücünüzü 7 gün korursunuz.

2– Oynadığınız oyunlar basit oyunlar bir süre sonra sizi sıkmaya başlıyor. İyi bir kazanç elde etmek için günde ortalama 100 oyun oynasanız bile ayda en fazla 20 – 30 dolar kazanırsınız. Bu kazanç yatırım yapmadan yani hiç bir mining cihazı almadan elde edeceğiniz kazançtır.

Rollercoin Oyununda Önemli Stratejiler

1– Oyunda yatırım yapacaksanız direk mağazadan mining cihazı almayın. Çünkü bu cihazlar hem pahalı hem de kazım gücü azdır. Bunun yerine EVENTPASS ları takip edin ve bunlara yatırım yapın. Bazı özel günlerde özel kutular verir bu kutuları 10- 20 RTL gibi fiyatlarla alıp açabilirsiniz. Bu kutulardan çok yüksek güçte madencilik cihazları çıkabilir. Şansınız kötü gidip en düşük cihaz bile çıksa marketten alacağınız madencilik cihazından çok daha güçlüdür.

2– Oyunda Taskwall kısmında bazı özel görevleri yaparak RTL kazanıp bu kazandığınız paralar ile kutular açıp, madencilik gücünüzü geliştirebilirsiniz. Böylelikle cebinizden hiç para ödemeden yavaş yavaş madencilik gücünüzü arttırabilirsiniz.

3– Oyunlarda en çok madencilik gücünü: Crypto Hamster, Cryptonoid ve Token Blaster oyunları verir. Örneğin Crypto Hamster oyununda level 1 de 1000 GHS civarı kazım gücü kazanırsınız.

NOT: Bu içerik Yatırım Tavsiyesi Değildir. İlerde olabilecek olumlu ya da olumsuz durumlardan sorumlu değildir. Kendiniz araştırarak bu tür projelere katılmalısınız. Biz sadece bilgi verme amacı ile paylaşım yapıyoruz. İyi eğlenceler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.