iyimi boyle bilgi sitesi

Xec Coin Nedir

Bilim ve Teknoloji 23 Temmuz 2022
Xec Coin Nedir

XEC coin, 8 Temmuz 2021 tarihinde coinmarketcap ve önemli merkezi platformlarda listelendi. eCash (XEC), para transfer etmek isteyenlerin anonim bir biçimde varlıklarını taşımalarına olanak tanıyan bir Blockchain projesidir. Binance borsası, şu anda xec coinin ticaretinin yapıldığı en aktif piyasadır.

XEC coin, ABD’li tanınmış ekonomist Milton Friedman’ın vizyonu ile birlikte inşa edildi. XEC, kişilerin birbirlerine e-posta göndermesi gibi doğrudan para aktarımını sağlayan ve para gönderimini oldukça kolaylaştıran bir projedir. Xec coin kişilere direk olarak para gönderme imkanı sağlıyor.

Xec coin ile banka hesabına gerek duymadan ödeme yapmak ve almak için basit bir şekilde eCash’i kullanabilirsiniz. Xec coin ile her ülkede işlem yapabilirsiniz. Xec coinin maksimum arz sınırı vardır. 19 Trilyon XEC coin arzı dolaşımda olup, toplamda 21 Trilyon xec coin arzı bulunmaktadır.

eCash yani xec coini, Binance, OKX, Bybit, MEXC, gibi önemli borsalarda bulabilirsiniz.

Xec coin, hedeflerini üç ana kriter üzerine kuruyor. Saniyede 100 olan işlem hızını, saniyede 5 milyonun üzerine çıkaracak biçimde yapmak.
İşlem onay süresini kısaltarak ödeme deneyimini iyileştirmek ve çatallaşma işlemi olmadan güncelleme yapabilmek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.