iyimi boyle bilgi sitesi

1 Ayda Sivilcelerden Kurtaran Denenmiş ve Faydası Görülmüş Karışım

1 Ayda Sivilcelerden Kurtaran Denenmiş ve Faydası Görülmüş Karışım

Yüzümüzde çıkan sivilcelerden kurtulmanın yolunu bulan  model Brianna Lopez, mucizevi karışımı internette açıkladı. Bir zamanlar yaşadığı o akne problemini 1 ay boyunca kullandığı özel karışımdan sonra çözen ünlü model, en sonunda sivilce sorununu bu yöntem sayesinde çözdüğünü söyledi. Instagram hesabında karışımı kullanmadan önceki sivilceli halini ve karışımı kullandıktan sonraki sivilcesiz halini Instagram hesabında paylaştı.

İşte Sivilce Sorunu Çözen Mucizevi Yöntem

1 Ayda Sivilcelerden Kurtaran Karışım1– Güzel model Brianna, yüzünü temizlemek için ilk olarak jojoba yağını kullanıyor. Bu yağı cildinize masaj yaparak yedirin ve ardından ılık bir havlu yardımıyla temizleyin. Brianna Lopez, bu yağın cildine büyük faydalar sağladığını belirtiyor.

2– Jojoba yağını uyguladıktan sonra bir yüz maskesi hazırlıyor. Bu maskenin içinde ise iki çay kaşığı ham bal, yarım çay kaşığı tarçın ve yarım çay kaşığı zerdeçal var. Hazırlanan karışımı yüzüne sürüyor ve 1 saat boyunca yüzünde bekletiyor. 1 saatin ardından yüzünü suyla yıkıyor.

1 Ayda Sivilcelerden Kurtaran yöntem3– Brianna Lopez, bu dönemde yüzüne mümkün olduğu kadar makyaj malzemesi kullanmıyor. Makyaj yapacağı zamanlar içinde kullandığı bir nemlendirici karışım var. Bunu elde etmek için kuşburnu yağı ve havuç yağını karıştırıyor. Bu karışımı nemli cildine uyguluyor.

Tüm bu doğal ürün ve özel karışımları kullanan Brianna Lopez bir ay içinde sivilcelerinden yavaş yavaş kurtuluyor. Yine de bu düzenli bakımı bırakmayan genç kadın aradan 2 ay geçtiğinde ise bebeksi ve pürüzsüz cildiyle herkesi şaşırtmayı başardı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.