iyimi boyle bilgi sitesi

Türkiye de Yayınlanan Hint Dizilerinden Hangisi Daha Çok Sevildi

Tv-Magazin 9 Mayıs 2022
Türkiye de Yayınlanan Hint Dizilerinden Hangisi Daha Çok Sevildi

Dünya genelinde Hint dizi ve filmleri çok seviliyor ve izleniyor.  Özellikle Kanal 7 televizyonu tarafından yayınlanan Hint dizileri Türkiye de çok sevildi. Türkiye’de de çok sevilen Hint dizilerinden en çok hangisi sevildi. Bu yazımızda bu sorunun cevabını bulmaya çalışacağız. Sizlerde yorumlarınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

TÜRKİYE DE YAYINLANMIŞ EN ÇOK SEVİLEN HİNT DİZİSİ  = ?

Evet oylama başlıyor…

Sizlerde en sevdiğiniz diziyi yorum olarak yazın. En çok yorum alan diziyi, Türkiye’nin en çok sevilen Hint dizisi ilan edeceğiz :)

  • Bir Garip Ask = İss Pyaar Ko Kya Naam Doon? ismi ile yayınlanan Hint dizisi biraz ilk olması ve tabii oyuncu kalitesi sebebiyle muhtemelen en çok sevilen Hint dizisi kategorisinde 1. olmaya en yakın aday. Yakışıklığı ve sempatik hareketleri ile Barun Sobti dizinin en sevilen oyuncularından biri. Tabii güzeller güzeli Sanaya İrani de en çok sevilen oyuncularından biri.

 

  • Sensiz Olmaz = Rang Rasiya dizisi yine en favori Hint dizilerinden biri. Güzel kızımız Sanaya İrani bu dizide de başrol oyuncusu. Sevilen ve beğenilen yakışıklı oyuncu Ashish Sharma dizide Rudra Pratap Ranawat kısaca Rudra rolünde yer aldı. Bazılarımız Ashish Sharma, bazılarımız ise bir garip aşk dizisinden Barun Sobti’ye hayranı oldu.

 

 

  • Benimsin = Beintehaa dizisi de Kanal 7 ekranlarında fırtınalar estirmiş güzel bir dizidir. Preetika Rao dizide Aliya Ghulam Haider karakterini canlandırıyor. Harshad Arora dizide Zain Osman Abdullah karakterini canlandırıyor. Dizide Harshad Arora yakışıklığı ile Preetika Rao  ise güzelliği ile dikkat çekiyor.

 

  • Ah Kalbim = Kum Kum Bhagya, oldukça uzun soluklu bir dizi adeta izle izle bitmiyor ama hiçte insanı sıkmıyor. Sriti Jha dizide Pragya Abhishek Mehra rolünde yer almaktadır. Sriti Jha dizide hem güzelliği ile hem de oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış.

 

  • Yaralı kalbim = Geet Huı Sabse Parayı Güzel bir aşk hikayesi izlemek isteyenler bu diziyi de çok sevecekler. Drashti Dhami dizide Geet Maan Singh Khurana / Geet Handa rolünde yer almaktadır. Gurmeet Chaudhary dizide Maan Singh Khurana rolünde yer almaktadır.

 

  • İki Yabancı = Saraswatichandra dizisinde inançları ve gelenekleri ile sınırlandırılmış bakış açıları olan iki aşığın hikayesi anlatılmaktadır. Gautam Rode dizide Saraswatichandra Laxminandan Vyas rolünde yer alıyor. Jennifer Winget dizide Kumud Saraswatichandra Vyas rolünde yer alıyor.  Varun Kapoor dizide Danny Laxminandan Vyas rolünde yer alıyor. Shiny Doshi dizide Kusum Danny Vyas rolünde yer alıyor. Çok iyi ve zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan İki Yabancı dizisi en çok sevilen kanal 7 dizilerinden biridir.

 

Not: Burada izlenme rakamları ve internet araştırmalarına göre en çok sevilen 7 Hint dizisini sıraladık. Ama biz en çok sevilen Hint dizisini arıyoruz.

Sizler yorumlarınız ile TÜRKİYE DE YAYINLANMIŞ EN ÇOK SEVİLEN HİNT DİZİSİ hangisi siz karar vereceksiniz.

Sizlerin yorumlarınızdan sonra 1. olan diziyi bu sayfadan ilan edeceğiz.

Yorumlar

Yazıya 2. yorum yapılmış.

Begüm 10 Mayıs 2022

Bir garip aşk tabıkıde 3 kez izledim

admin 10 Mayıs 2022

:)