iyimi boyle bilgi sitesi

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) Dizisi

Tv-Magazin 10 Mart 2016
Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) Dizisi

Kanal 7 televizyonu Bir Garip Aşk dizisinin finalinden sonra yeni Hint dizileri yayınlamaya devam edecek. Hint dizi fanları olarak Kanal 7 ailesine bir kez daha teşekkür ederiz. Nisan ayı itibariyle hayatımıza 2 Hint dizisi daha girecek. Beintehaa(Benimsin) Hint dizisi ve Rang Rasiya(Sensiz Olmaz) Hint dizisi Kanal 7 televizyonunda izleyicileriyle buluşacak. Bu 2 diziyi izlemiş biri olarak size bu güzel Hint dizilerini izlemenizi tavsiye ederim. Benim favorim Rang Rasiya dizisidir ama Beintehaa dizisi de çok güzeldir. Bu 2 dizi için daha önce ayrıntılı bir tanıtım sayfası hazırlamıştık.

İsteyen arkadaşlar Rang Rasiya, Beintehaa linklerine tıklayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

Başrol oyuncuları Sanaya Irani ve Ashish Sharma olan Rang Rasiya (Tutkunun Rengi) dizisi hakkında geniş bilgiye Tutkunun Rengi Rang Rasiya dizisi linkinden ulaşabilirsiniz.

Rang Rasiya (Tutkunun Rengi) Tanıtım Videosu

Beintehaa Tanıtım Videosu

Yorumlar

Yazıya 12. yorum yapılmış.

İLAYDA HAVALI 11 Mart 2016

Ayyyy çokkk güzele benziyor bu benim dizim

hüzün 14 Mart 2016

herkes rudra ve paroyu çok ama çok sevecek dizide hareket, dram,aşk,duygu,nefret ve görsel bir şov var.Daha ne isteriz.Arnav ve Kushi yerine gözleriniz Paro(sanaya) ve Rudra(Asish) yı arayacak onlar için ağlayacak onlar için keşke diyeceksiniz.Bu aşka da şapka çıkaracağız merak etmeyin dostlar…Masum aşıklarımız aşklarını ve çilelerini dolduracaklar…………….

hüzün 14 Mart 2016

Bu arada dizinin adını taşıyan Jenerik müziği Rangrasiya da ayrı bir tat ve lezzetde dudaklarınızda mırıldanacak……..İyi ve acil seyirler….Sayın admin sizede ayrı teşekkür eder, bu diziyle ilgili ayrı ayrı not ,foto vb. paylaşımlarınızı bekliyorum…Aşkla kalın…

merve 15 Mart 2016

Admin bey bunlari koyduğunuz için teşekkürlerarnav=aşk

İLAYDA HAVALI 21 Mart 2016

Senin o bıyıklara kurban

Sevda 28 Mart 2016

Rudra ve parvati ben birgarip aşkı izlerken sıkılmış tim 400 kusur bolum ama bu dizi gerçekten taşlanmış bir kalbin adım adım aşka gidişi on numara bir dizi 189 bölüm iyi bir sevgi yolculuğuna hazır olun

eda kcby 17 Nisan 2016

Bayildimnmm parooo cok tatli ama sonlari güzel olmuyo paro ölü yo onun yerine myra diye bi kiz geliyo ama o kizi da sanaya irani oynuyo garip olmus ama suan müthiş ;)))))

sevgi kırlı 14 Mayıs 2016

bence saçma dizi bir garip aşk daha güzel lafımın üstüne laf yok o kadar nokta ……………………………… anlaşılmıştır her halde

elif 18 Mayıs 2016

tamam reis ne haddimize:-))

Emine Erdemli 9 Haziran 2016

çok güzel Rudra ve parvati sevilen bir dizi ya size çok tatlılar birine çok yakışıyorlar:)

Yaren. 27 Ekim 2016

Sanaya Ashish çok yakışıyor.Barunla hiç-hiç yakışmıyorlar.

duygu özdemir 13 Şubat 2017

İkisini de severek izledim teşekkürler kanal 7 .hayatıma kattığın hint dizileri için