iyimi boyle bilgi sitesi

The Herstory Kore Dizisi

Tv-Magazin 26 Ekim 2015
The Herstory Kore Dizisi

Hem tarihi hem de günümüzde geçen dizilerden biri olan The Herstory, 2016 yılında izleyicileriyle buluşacak. 2003 yılında  yayınlanan Saraydaki Mücevher Kore dizisi ile dünyaca üne kavuşan Lee Young-ae, bu dizinin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. 2003 yılından itibaren Kore dizilerinde göremediğimiz Lee Young-ae Saraydaki Mücevher dizisinde sonra herhangi bir dizi projesinde yer almayarak sessiz bir hayatı tercih etmişti. Tekrar ekranlara geri dönüp dönmeyeceği başta Koreli sevenleri olmak tüm dünyada hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Neyseki hayranlarını daha fazla bekletmeyen Lee Young-Ae, The Herstory kore dizisiyle sevenlerini tekrar mutlu edecek.

Fanları tarafında kısaca SSH olarak anılan Song Seung-Heon dizide Lee Gyeom rolünde yer alıyor. Bugüne kadar birçok Kore dizisinde oynayan Song Seung-Heon, yine muhteşem performansı ile hayranlarının beğenisini kazanmaya devam edecek. Laf aramızda yine her zaman ki gibi çok yakışıklı ve karizmatik.

Güzel Koreli oyuncu Oh Yoon-Ah, Whieumdang Choi rolüyle dizide yer alacak. Koreli oyuncu güzelliğiyle diziye renk katıyor.

The Herstory kore diziThe Herstory Konusu

Güney Kore’de 50 bin Won’un üzerinde resmi olan Saimdang adlı kadın alimin hayatını konu alıyor. Bir Kore sanat tarihi öğretim görevlisi olan Lee Young-Ae, tarih figürü Shin Saimdang‘ın günlüğünü keşfeder. Sanat tarihi öğretim görevlimiz Lee Young-Ae bulduğu gizemli portrenin sırrını çözmeye çalışır. Üzerinde çeşitli araştırmalar yapar ve en sonunda gizemli portrenin çok ilginç özelliklerini ortaya çıkarır. Dizi ilginç konusuyla 2016 yılının en iyi Kore dizilerinden biri olarak gösteriliyor.

The Herstory Hakkında

Dizinin adı: The Herstory, Saimdang
Yönetmen: Yun Sang-Ho
Senaryo: Park Eun-Ryeong
Yayın Tarihi: 2016
Ülke: Güney Kore
Dil: Korece

The Herstory Oyuncuları

Lee Young-Ae dizide 2 karakter canlandırmaktadır. Seo Ji-Yoon ve Shin Saimdang rollerinde karşımıza çıkacak.
Song Seung-Heon dizide Lee Gyeom rolünde yer alıyor.
Oh Yoon-Ah dizide Whieumdang Choi rolünde yer alıyor.
Yun Da-Hun dizide Lee Won-Soo rolünde yer alıyor.
Kim Hae-Sook dizide  rolünde yer alıyor.
Choi Jong-Hwan dizide yer alıyor.
Choi Cheol-Ho dizide yer alıyor.
Kim Mi-Kyung dizide yer alıyor.
Park Jung-Hak dizide yer alıyor.
Park Hye-Soo dizide Saimdang (gençliği) rolünde yer alıyor.
Yoon Ye-Joo dizide Whieumdang Choi (gençliği) rolünde yer alıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.