iyimi boyle bilgi sitesi

Çukur Dizisi

Çukur Dizisi

Çukur dizisi, 2017 – 2018 sezonunun en iddialı dizilerinden biri. Geniş oyuncu kadrosu ve aksiyon dolu efektleri ile izleyicilerin beğenisini kazanacak olan dizide, Aras Bulut İynemli de rol alıyorAras Bulut İynemli daha önceden İçeride adlı dizide başrol oyuncu olarak yer almıştı. Aras Bulut İynemli çukur dizisindeki yeni karakteri için imaj değiştirdi ve zorlu aksiyon sahnelerinin çekimi için özel bir çalışma yaptı. Çukur Mahallesi gerçekte İstanbul’un Beyoğlu Semtinde bir mahalledir. Dizide de o sokakta yaşanan hikayeler anlatılıyor. Çok konuşulacak olan dizinin, ilk bölümü 23 Ekim 2017 Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında.

Çukur Dizisi Hakkında

Yapımcısı: Ay yapım
Yönetmeni: Sinan Öztürk
Senaristi: Gökhan Horzum
Oyuncu  Kadrosu: Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Ercan Kesal ve Perihan Savaş.

Çukur Dizisi Konusu

Çukur, İstanbul’un en belalı mahallerinden biridir. Bu mahalle Koçova ailesinin himayesi altındadır. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Koçovalı ailesinin en küçük oğlu olan Yamaç karakterini ise yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli’dir. Yamaç, cesur, dürüst ve saygılı bir delikanlıdır. Dizinin diğer ana karakteri ise Sena’dır. Sena karakterini ise Dilan Çiçek Deniz canlandırıyor. Sena, deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan ve bir o kadar güzel olan bir kızdır. Bazı kötü adamlar, bu mahalleye gözünü dikmiş ve uyuşturucu yasağını kırmak istemektedir. Kötü adamlar ile mahallelinin arasında sorunlar yaşanmaya başlar. Dizi çekimleri İstanbul ve Paris’de yapılmıştır.

Yorumlar

Yazıya 1. yorum yapılmış.

Muhammet İlhami Onaran 9 Nisan 2018

Seneryo ve çekimler güzel.