iyimi boyle bilgi sitesi

Yağ Yakıcı Süper Tarif

Yağ Yakıcı Süper Tarif

Bir arkadaşımın denediği ve faydasını gördüğü bu yöntemi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kilolar alıp başını gidince insan çözüm arayışlarının peşinde oluyor. Vücutta yağ yakıcı özelliği ile bilinen iki temel mucizeden bahsedeceğiz. Bu iki mucize yani kahve ve tarçını birleştirdiğinizde ortaya çıkan sonuç gerçekten inanılmaz.

Kahvenin faydaları: Kahve idrar söktürür ve vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar. Kahve çok iyi bir antioksidandır. İçeriğindeki kafeinden dolayı vücudu zinde tutar. Kahvenin diğer bir özelliği ise metabolizmayı hızlandırarak yağ yakıcı özelliğine sahip olmasıdır. Nescafenin çeşitleri vardır. Kilo verme acısından, Gold, Klasik veya filtre tüketilmesi önerilir. Kahveyi şekersiz ve kremasız içmek her zaman daha sağlıklıdır. Kahveyi içtikten sonra mutlaka 2 büyük bardak su içmelisiniz ki yakılan yağlar ter veya idrar yoluyla dışarı atılsın.

Çubuk Tarçının Faydaları: Tarçının faydaları saymakla bitmez. Özellikle yağ yakıcı etkisi olduğu için zayıflamak isteyenler için iyi bir seçimdir. Sizlere vereceğimiz tarifi düzenli olarak kullandığınızda faydasını göreceksiniz.

Yağ Yakıcı Karışım

  • Bir büyük fincan kadar sıcak su
  • Bir tatlı kaşığı gold veya klasik nescafe
  • Bir çubuk tarçın

Tek yapmanız gereken sıcak su olan fincana bir tatlı kaşığı nescafeyi ilave edip içine çubuk tarçın atmaktır. İçine herhangi bir tatlandırıcı ilave etmiyoruz. Kahvenin yanında hiç bir şekilde gıda tüketmiyoruz. İçtikten sonrada 2 bardak su içmenizi öneririm. Her seferinde taze olarak tüketmemiz gerekir. Kahveyi içildikten sonra 1 saat bir şey yenmemelidir. Düzenli olarak 3 hafta boyunca yarı aç karnına sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tüketiyoruz.

Not: Eğer çarpıntı veya alerji gibi problemleriniz varsa bu tarifi kullanmamanızı öneririz.

Yorumlar

Yazıya 3. yorum yapılmış.

Betul arshi 3 Ocak 2018

Admin cubuk tarcin yok toz olurmu

admin 3 Ocak 2018

Çubuk tarcın ile yapılmış. O yüzden çubuk deneyin. Bu tarz tarifleri uygularken, dengeli ve sağlıklı beslenmeye de önem vermek gerekir.

Betul arshi 13 Ocak 2018

Tamam admin tesekurler