iyimi boyle bilgi sitesi

Sanaya İrani ve Eşi Mohit Sehgal’in En güzel Videoları

Tv-Magazin 23 Nisan 2017
Sanaya İrani ve Eşi Mohit Sehgal’in En güzel Videoları

Rang Rasiya dizisinde Parvati Pratap Ranwat rolü ve Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?  Hint dizisinde Khushi Kumari Gupta rolü ile gönüllerden taht kuran Sanaya İrani bildiğiniz üzere yakışıklı oyuncu Mohit Sehgal ile evli. Mohit Sehgal ise ünlü Hint dizisi Miley Jab Hum Tum dizisinde de zengin ve karizmatik bir karakter olan Samrat Shergil rolüyle yer almıştır. Qubool Hai Hint dizisinde Haider Sheikh rolüyle de bilinen Mohit Sehgal ile sanaya birbirini çok seven iki çiftimiz. Hindistan’ın en güzel oyuncularından biri olan Sanaya İrani ile yakışıklı oyuncu Mohit Sehgal çiftinin en güzel videolarını bu sayfamızda sizlerle paylaşmaya başlayacağız. Bulduğumuz en güzel videoları sizler için burada paylaşacağız. Sizlerde beğendiğiniz videoları yorum olarak linkini atarsanız onları da buraya ekleriz. Böylelikle Sanaya Irani ve eşi Mohit Sehgal ile ilgili en güzel videoları burada toplamış oluruz.

Sanaya İrani ve Eşi Mohit Sehgal

Yorumlar

Yazıya 9. yorum yapılmış.

Sanya 24 Nisan 2017

Cok tatlilar ama ben yinede barunla olsun isterdim

ARSHI♥SARUN 21 Mayıs 2017

İNŞALLAH HEP MUTLU OLURSUNUZ

Sanya 9 Haziran 2017

Bu arada necma imranlamı evleniyor ama nıkhat ımranla evlenmiyormuydu “necma imran oureshi” yazmıssınız bak kafam kariştı şimdi

Sanya 9 Haziran 2017

Bu arada necma imranlami evleniyor ama nikhatla imran evlenicektı hatta imran nikhatı evliliklerınde çok üzüyormuş nıkhat necmanın evlilığine imreniyormus fılan izleyen biri öyle söylemiştı “necma imran oureshi” yazmıssıniz bak kafam karıştı sımdi .

Sanya 9 Haziran 2017

Ama admin ben bu yorumları bu sayfaya yazmadım ki oubool hai sayfasına yazmıştım nasıl buraya geçti

Ayşe Karaçam 15 Temmuz 2017

uzgunum bu video oynatilamaz diyor

esma nur 11 Nisan 2018

Aynen videolar açılmıyor

admin 11 Nisan 2018

Videolar açılıyor bir sorun yok.

Rabia hiranil KİNSKUK MAHAKAN FAN 17 Nisan 2018

Mutluluklar diliyorum sanaya sen çok şirin kızsın ya bu kadarmı şirinlik oluyor seninde fanınım ya inşallah daima beraber olusunuz ))))
..
Selam arkadaşlar))☺☺☺☺