iyimi boyle bilgi sitesi

Zemheri Dizisi

Zemheri Dizisi

TV8 kanalının 2016 yılında yayınlayacağı dizi bol ödüllü bir Kore dizisi olan Resurrection dizisinden uyarlanmış. Bildiğiniz üzere Kore dizileri dünyanın en kaliteli dizilerinden. TV8 kanalı birçok alanda olduğu gibi dizi alanında da oldukça iyi adımlar atıyor. 2016 yılının ilk çeyreğinde yayına girecek olan Zemheri dizisinde sevilen oyuncular başrol oynayacak.

Zemheri Dizisinin Konusu

Henüz 7 yaşlarındayken babalarını bir trafik kazasında kaybeden ikiz kardeşlerin hayatını konu alıyor. Babalarının ölümü üzerine ikiz kardeşler birbirinden ayrı kalıyor. Yıllar sonra birbirlerini buluyorlar. İkizlerin mutluluğu çok uzun sürmüyor ve bir katil tarafından ikiz kardeşlerden biri öldürülüyor. Geriye kalan kardeş bu olayları araştırmak için harekete geçiyor. Ölen kardeşinin yerine geçiyor. Bol aksiyonlu bir dizi olan zemheri dizisi hakkında yeni bilgiler geldikçe eklemeye devam edeceğiz.

Zemheri Dizisinin Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ dizinin oyuncu adaylarından biri. Henüz oyuncu kadrosu açıklanmadı. Dizi hakkında yeni bilgiler geldiğinde bilgileri sizinle paylaşacağız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.