iyimi boyle bilgi sitesi

Seo Çalışmalarıyla Siteleri Google Sıralamalarında Yükselten En iyi Seo Uzmanları

Seo Çalışmalarıyla Siteleri Google Sıralamalarında Yükselten En iyi Seo Uzmanları

Bilgi çağının en önemli mesleklerinden biri olan Seo, dünya genelinde oldukça iddialı bir çalışma alanıdır. Seo demek güç demektir. Bir sitenin güçlü olabilmesi için mutlaka o siteye seo çalışması yapılmalıdır. Peki seo nedir? Seo kelime anlamıyla “Search Engine Optimization” cümlesinin kısaltmasıdır. Kısaca siteye arama motoru optimizasyonu yapmaktır. Bir sitenin var olabilmesi için Google da üst sıralara ulaşması gerekir. İşte seo bunu size yapabilecek tek şeydir.

Ülkemizde kurumsal veya bireysel olarak seo çalışmaları yapan kişi ve kurumlar vardır. Bu yazımızda seo çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmış bireysel seo uzmanlardan bahsedeceğiz. Türkiye genelinde araştırma yaptığımızda bu alanda gerçekten başarılı olmuş seo uzmanları var. Bu seo uzmanlarına ulaştıkça onlar hakkında buradan size bilgi vereceğiz. İşte Türkiye de ve dünya genelinde birçok siteyi Google arama motorunda yükseltmeyi başarmış seo uzmanları.

Başarılı Seo Uzmanları

– İlk dikkatimizi çeken seo uzmanları DenizSeo ismiyle bilinen ve birçok siteye seo çalışmaları yapan bir ekip. Bir editör arkadaşımızın oyun sitesini çok zor kelimelerde oldukça iyi sıralamalara getirmesiyle dikkatimizi çekti. Biraz araştırma yaptık. Özellikle İzmir ve çevresinde tanınan ama Avrupa da bilinen bir Seo ekibi. Bu seo ekibiyle kısa bir söyleşi yapma imkanımız oldu. Oyun siteleri, haber siteleri, şirket siteleri, alış veriş siteleri ve daha birçok siteye seo çalışması yapmışlar. Tek bir felsefeleri var; “ne kadar başarı o kadar ödeme“. Yani birçok seo şirketi gibi sizden 5000-10000 gibi para almıyorlar.

Başarılarının sırrını sorduğumuzda bu konuda kimse bir şey söylemez dediler. “Eskiden link almak çok önemliydi ama artık zaman değişti. Google arama motorunun daha çok önem verdiği şeyleri yapmak zorundasınız. Bu iş çok emek istiyor bu yüzden piyasa çok pahalı. Bizim farkımız çalışma yaptığımız site ne kadar sıralamada yükselirse o kadar para talep ediyoruz. Müşteri memnuniyeti esastır” dediler. Zaten önce siteyi incelenip sonrasında oldukça makul bir fiyat sunuyorlarmış. Amatör bir ruhla ama işlerini severek yapan bir ekip. Bu ekibe [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Burada en iyi olan ve bireysel çalışan Seo uzmanlarının bir listesini oluşturmaya çalışacağız. Sizlerde başarılı bulduğunuz isimleri öneride bulunabilirsiniz. Editörlerimiz önerileri inceleyip bu listeye ekleyecektir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.