iyimi boyle bilgi sitesi

Sadqay Tumhare Konusu

Sadqay Tumhare Konusu

Dizi adı: Sadqay Tumhare Pakistan dizisi
İngilizce adı: O My Beloved
Yılı: 2014
Tür: Romantik
Senaryo: Khalil-Ur-Rehman Qamar
Yönetmen: Ehteshamuddin
Bölüm sayısı: 27 bölüm (ortalama her bölüm 30-35 dakika)
Dizi Müziği: Haey Re Hum Sadqay Tumharay

Sadqay Tumhare Oyuncuları

Mahira Khan dizide Shanno rolünde karşımıza çıkıyor.

– Adnan Malik dizide Khalil rolünü oynuyor.

– Samiya Mumtaz dizide Rasheeda rolünde.

Rehan Sheikh dizide Amin Saab rolünde.

Tahira Imam dizide Inaayat rolünde.

Farhan Ali Agha dizide Abdul Rehman rolünde.

Shamil Khan dizide Maqsood rolünde.

Saniya Shamshad dizide Humaira rolünde.

Sadqay TumhareDiğer oyuncular: Imran Khan, Nasreen Qureshi, Sadaf Bhatti, Saif e Hassan, Fazeelat Akram, Imran Ashraf, Muneer Nadar, Ameer Ali, Barjeen Farooqi, Areesha Ali, Saira Ali, Husna Tariq, Mehreen Bari,
Ali Khan, Faiza Gul, Aleem Khan, Roomi Ghazali, Azfar Gul, Gulfam ALi Ramay, Naghma Beghum, Irfan Khoosat, Jia Shahid, Muneeb Jafri, Akbar  Ghulam.

Sadqay Tumhare Konusu: 27 bölümlük Pakistan dizisinde aşkın zamanın ötesinde olduğunu göreceksiniz. Romantik bir dizi olan Sadqay Tumhare Pakistan dizisinde gerçek bir yaşam öyküsünden yola çıkılarak dizi çekimlerine başlanmıştır. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dünya genelinde ses getiren diziyi mutlaka izlemenizi öneririz. Shanno (Mahira Khan) ve Khalil (Adnan Malik) iki kuzendir. Bu iki kuzen henüz daha çocukken büyükleri tarafından evlendirilmeleri kararlaştırılmıştır. Shanno büyüklerinin yapmış olduğu bizdeki beşik kertmesine benzeyen evlilik sözlerini gerçekten benimsemiş ve sadece bir kaç defa gördüğü kuzenine karşı aşk beslemektedir. Ama Khalil ise tam tersine böyle bir düşüncesi yoktur. Kuzenine karşı en ufak aşkı olmadığı gibi, büyüklerinin planladığı bu evlilik planını saçma bulmaktadır. Aileler sebebiyle bir araya gelen iki kuzenin aşkı tek taraflı bir durumdayken, Khalil’in Shanno’yu gördüğünde işler karışır. Uzun yıllar Shanno’yu görmediği için başlangıçta bu evlilik olayına soğuk bakan Khalil, Shanno’yu görünce aşık olur ve aralarında büyük bir sevgi başlar. Ama ne yazık ki Shanno’nun ailesi artık bu evliliği istememektedir. Birbirini çok seven Khalil ve Shannoyu neler beklemektedir? Hepsini buradan anlatmayalım. Sadqay Tumhare Türkçe altyazılı olarak izlemek isteyenler, Google arama motoruna Sadqay Tumhare izle yazdığında izleme şansı bulabilirler.

Yorumlar

Yazıya 2. yorum yapılmış.

Sanya 13 Haziran 2017

Bölüm sayısı çok azmış

Rabia 2 Mart 2018

Harika