iyimi boyle bilgi sitesi

Boruto: Naruto The Movie Anime Filmi

Boruto: Naruto The Movie Anime Filmi

7. Hokage Naruto’nun oğlu Boruto’nun başından geçenlerin anlatıldığı anime film Japonya da 2015 ağustos ayı itibariyle vizyona girdi. Dünya genelinde büyük bir merakla beklenen Boruto anime filmi anime fanlarının gönlünü fethetmeyi başardı. Uzumaki Naruto ve Hyuga Hinata’nın oğlu Boruto (Bolt) ile Naruto anime dizisinin karakterlerinin çocukları da bu anime filmde bulunacaklar.

Yeni nesil karakterlerin günlük aile hayatlarını konu olan anime filmde, başrol karakterleri Boruto ve Sasuke’nin kızı Salad arasında geçenler gerçekten etkileyici ve son derece güzel. İlginç bir tarzı olan anime filmde Boruto için özel dövüş teknikleri geliştirildi.

Filmin senaryosu, prodüksiyonunda şef danışmanı ve karakter tasarımları Kishimoto’ya ait olacak. Daha önce popüler anime dizisi Naruto Shippuuden’de bölüm yönetmenlği ve Road to Ninja: Naruto the Movie filminde animasyon yönetmenliği yapmış olan Yamashita Hiroyuki bu filmin yönetmeni olacak.

Japon rock grubu Kana-Boon, Boruto: Naruto The Movie’nin tema parçası olan “Diver” ile filmin müziğinde etkili olacak.

Boruto Naruto The Movie izleBoruto: Naruto The Movie Konusu

Dördüncü Ninja Dünya Savaşı sonrasında, Gizli Yaprak Köyü, bu köyün 7. Hokagesi olan Naruto döneminde barış zamanlarında teknolojideki son gelişmelerle büyük bir şehir haline gelmiştir. Naruto, aynı zamanda Hinata Hyuga ile evlidir ve Boruto ve Himawari adında iki çocukları olmuştur. Boruto da zaten bir genindir. Takımında ise Konohamaru Sarutobi, Sasuke and Sakura’nın kızı Sarada Uchiha ve gizemli bir oğlan olan Mitsuki vardır. Hokage olma hayalleri kuran Sarada, eğitimini ciddiye almayan Boruto’yu sürekli azarlamaktadır. Boruto, Mitsuki’ye ailesinin hakkında sorular sorar. Mitsuki ise Orochimaru onun babası veya annesi mi diye karışıklığa sebep olmadan kendisini Orochimaru’nun oğlu olarak ortaya koymaktadır.

Boruto, kardeşi Himawari’nin doğum gününe babası Naruto’nun sözünü tutmayarak gelmediğini öğrenir. Bunun üzerine Boruto kendisi, babası Naruto’nun yerine Gölge Klonlama yöntemi ile geçerek doğum gününde bulunur. Bunun için de babasının yırtık pırtık eski turuncu tulumunu giyer. Bu tulumu Sasuke, Naruto’yu güçlü bir düşman le ilgili uyarmaya giderken bulmuştur. Boruto, Sasuke hakkında Sarada’dan daha fazla bilgi öğrendikten sonra Naruto’yu yenmek için kendisini daha fazla güçlü hale getirmek üzere Sasuke’nin onu eğitip eğitemeyeceğini sormuştur. Sasuke de kabul etmiştir.

Kısaca anlatmak gerekirse, Genç Boruto babasını tamamıyla reddetmektedir. Babası Naruto büyük bir kahraman olarak herkesin saygı duyduğu biridir. Ama Boruto babasının kahramanlıklarını geride bırakarak kendisi büyük bir kahraman olmak ister. Ama bunu tek başına başarması imkansızdır. Babasının arkadaşı Sasuke’yle karşılaşması sonrasında, Sasuke’nin çırağı olmak ister.

NOT: Boruto: Naruto The Movie anime filmi yayınlandığı anda ilk olarak sitemizden anlık olarak haber verilecektir. Bu yazıyı hazırlayan anime çeviri ekibinden SEDKU, filmi çevirdiğinde buradan ne zaman ve nerede yayınlanacağı hakkında bilgi verecek.

Boruto Naruto The MovieBoruto: Naruto The Movie Seslendirme Ekibi

Boruto Uzumaki karakterini Yuuko Sanpei seslendiriyor.
Sarada Uchiha karakterini Kokoro Kikuchi seslendiriyor.
Naruto Uzumaki karakterini Junko Takeuchi seslendiriyor.
Sasuke Uchiha karakterini Noriaki Sugiyama seslendiriyor.
Mitsuki karakterini Ryūichi Kijima seslendiriyor.
Inojin Yamanaka karakterini Atsushi Abe seslendiriyor.
Shikadai Nara karakterini Kenshō Ono seslendiriyor.
Himawari Uzumaki karakterini Saori Hayami seslendiriyor.
Momoshiki Ōtsutsuki karakterini Daisuke Namikawa seslendiriyor.
Kinshiki Ōtsutsuki karakterini Hiroki Yasumoto seslendiriyor.
Darui karakterini Ryota Takeuchi seslendiriyor.
Gaara karakterini Akira Ishida seslendiriyor.
Chojuro karakterini Kōki Miyata seslendiriyor.
Kurotsuchi karakterini Hana Takeda seslendiriyor.
Sakura Haruno karakterini Chie Nakamura seslendiriyor.
Hinata Hyuga karakterini Nana Mizuki seslendiriyor.
Shikamaru Nara karakterini Showtaro Morikubo seslendiriyor.
Konohamaru Sarutobi karakterini Hidenori Takahashi seslendiriyor.
Temari karakterini Romi Paku seslendiriyor.
Tenten karakterini Yukari Tamura
Shino Aburame karakterini Shinji Kawada
Sai karakterini Satoshi Hino
Ino Yamanaka karakterini Ryōka Yuzuki
Rock Lee karakterini Yoichi Masukawa
Kakashi Hatake karakterini Kazuhiko Inoue
Killer Bee karakterini Hisao Egawa

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.