iyimi boyle bilgi sitesi

Berk Atan Kimdir

Berk Atan Kimdir

Berk Atan, 26 Ekim 1991 tarihinde İzmir’in güzel semti Bornova’da dünyaya gelmiştir. Babası eski profesyonel futbolcu Metin Atan’dır. Annesi ise kuaförlük mesleğini yapmıştır. Berk Atan liseyi İzmir’de Sıdıka Rodop lisesinde okudu. 11 yaşında futbola başlayıp, 18 yaşında da Altay futbol takımında kalecilik yapmıştır. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. Ardından Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi almıştır. 2011 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılarak “Gelecek Vaat Eden” unvanını aldı. Aynı yarışmaya 1 yıl sonra tekrar katılarak birincilik derecesi almıştır. Daha sonra Mahşer-i Cümbüş Tiyatro ekibinden Dilek Çelebi’den oyunculuk dersleri alarak iyi bir oyuncu olma yönünde ilerledi. İlk oyunculuk deneyimini ”Herşey Yolunda Merkez” adlı dizide Selçuk Demircioğlu karakteri ile yaptı.

Berk Atan Hakkında

Adı- soyadı: Berk Atan
Doğum tarihi: 26 Ekim 1991
Doğum yeri: Bornova /İzmir
Baba adı: Mert Atan
Kilosu: 84 kg
Boyu: 189 cm
Göz rengi: Kahverengi
Saç rengi: Siyah
Burcu: Akrep

Berk Atan’ın Rol Aldığı Diziler

2013 yılında ”Herşey Yolunda Merkez” adlı dizide Selçuk Demircioğlu rolünü canlandırdı.
2015 yılında ”Güneşin Kızları” adlı dizide Savaş Mertoğlu rolünü canlandırdı.
2017 yılında ”Dayan Yüreğim” adlı dizide Atıf Şanal karakterini canlandırmaktadır.
2017 yılında Cennetin Gözyaşları dizisinde Selim rolünde yer aldı.

Dayan Yüreğim Adlı Dizi Hakkında
Yönetmeni: Deniz Çelebi Dikilitaş
Senaryosu: Alican Yaraş ile Serap Gazel
Çekim yerleri: Amsterdam, İstanbul
Oyuncu kadrosu: Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan, Ege Aydan, Nilay Deniz, Didem İnselel,Bülent Alkış, Aydan Koptur, Korel Cezayirli, Mehmet Aslan, Miray Akay, Bengi Öztürk, Brad Bekre Bayrak, Tuncer Salman, Ferit Kaya, Bora Akkaş, Özlem Maden, Elif Sönmez ve Meriç Şenlikoğlu’dur.

Berk Atan’nın Dayan Yüreğim Adlı Dizideki Rolü

Berk Atan, Türkiye’nin en zengin ailelerinden biri olan Şanallar’ın oğlu Atıf Şanal rolünü canlandırmaktadır. Atıf yakışıklı ve karizmatik biri olarak kızları peşinden koşturan bir karaktere sahiptir. Ailesi tarafından şımartılmış ve  her istediği yapılmıştır. Atıf, bir gün arabasıyla Elvan’ın oğlu Selim’e çarparak, küçük çocuğun sakat kalmasına sebep olmuştur. Yaşadığı bu kaza Atıf Şanal’ı altüst etmiştir.

Yorumlar

Yazıya 5. yorum yapılmış.

Seray Atıf hayranı. 6 Şubat 2017

Diziniz çok-çok güzel. Ece hanım ve Cansel bey çok yakışmış. Dayan yüreğim dizisinde çok muhteşem yakışan Berk ve Nilay dizi çiftidir. İnşallah uzun ömürlü bir dizi olur. Hepinizin başarılarının devamını diliyorum. BOl şans hepinize. Keşke Nilay Denizle gerçek hayatda sevgili olsaydınız. Amma duyduğuma göre Müjde Uzmanla sevgilisiniz. Yine de mutluluklar. Amma Müjde hanım sizden 7 yaş büyük.Her kes tarafından beğenilecek uzun ömürlü bir dizi olsun. Amin İnşallah.

Güneşsu. 18 Şubat 2017

Nilay Denizle çok-çok yakışıyorsunuz. Maşallah ikinizede.

Ada. 21 Şubat 2017

Diziniz çok-çok güzül. Uzun soluklu ve uzun ömürlü olması dileği ile. Nilay Denizle bir-birinize çok-çok yakışıyorsunuz. Maşallah ikinizede.

Yeliz Nur 30 Nisan 2017

keske film cok uzun surseydi atif ve seray cok yasiyorlar filmde dizi uzun sursun o bize yeter

Sanya 27 Ekim 2017

Admin oyuncu cennetın gozyasları dızısınde rol alıyor