iyimi boyle bilgi sitesi

Başınız Ağrıyorsa Hemen Ağrı Kesici Almayın, İşte En Basit ve Etkili Çözümü

Başınız Ağrıyorsa Hemen Ağrı Kesici Almayın, İşte En Basit ve Etkili Çözümü

Baş ağrısının birçok sebebi olabilir. Baş ağrısına sebep olan ama üzerinde pek konuşulmayan en önemli ağrı faktörü ise vücudunuzdaki toksinleri artmasıdır. Toksinler dışarı atılması gerekirken yeterli detoks yapacak yiyecekler ve içecekler ile beslenme olmadığından toksinler vücutta kalır ve zarar vermeye başlar. Bu zararlı toksinlerin birçoğu karaciğerde ve böbreklerde birikir. Zararlı toksinlerin bir kısmı da beyninize doğru yol alır ve orada birikir. Düşünce mekanizmalarınızı kilitlerler. Beyinde daha çok biriktikleri zamanda ağrılara neden olurlar.

Bu toksinleri atmak için en büyük silahımız şüphesiz sudur. En etkili detoks sudur. Bol bol su içerseniz vücudunuzdaki toksinlerin dışarı atılımında önemli bir destek almış olursunuz. Ter ve idrarla atılan toksinlerden vücut arındığında ağrılar ve sızılarda yok olur. Başınız ağrıdığında hemen ağrı kesici içmek yerine bol su için. Su içtikten sonra temiz bir havada yürüyüş yapabilirsiniz. Tempolu yürüyüş daha da iyi olacaktır. Vücut terlemeyle toksinleri dışarı attıkça sizde rahatlayacaksınız. Özetle söylemek gerekirse başınız ağrıdığında hemen ilaç kullanmak yerine bol su içerek ve tempolu bir yürüyüşle bu ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 1. yorum yapılmış.

Betul arshi 27 Aralık 2017

Admin bu cozum migren hastalarında olurmu cunku babam migren hastasi ne yapsak gecmiyo ilacta aliyo gecmiyo bunun icin ne yapabilirim lutfen cozumu soyleyapalim babami oyle gormeye dayanamiyorum