iyimi boyle bilgi sitesi

Vezir Parmağı Filmi

Vezir Parmağı Filmi

Ocak ayında vizyona girecek olan sinema filminin çekimleri Kapadokya bölgesinin görkemli ve büyülü bir atmosferinde yapılıyor. Ürgüp, Göreme, Mustafapaşa ve civar yerlerde çekilen filmin yönetmenliğini Mahsum Kırmızı gül yapıyor. Komedi unsurlarının bolca bulunduğu film izleyenleri kahkahaya boğacak. Bu güzel filmin senaryosu üzerinde yaklaşık olarak 1 buçuk yıl çalışan Mahsum Kırmızıgül, 2017 yılının en iddialı filmini izleyicileriyle buluşturuyor. Gülben Ergen, bu filmin başarılı oyuncularından biri. Çocuklarının okul döneminde olmasından dolayı bir günlüğüne bile olsa İstanbul’a gidip, tekrar çekimler için, Kapadokya’ya gelmekte olan Gülben Ergen, kapadokyanın eşsiz güzelliğine hayran kalmış. Peribacaların, kiliselerin, gizemli yeraltı şehirlerin ve manastırların büyülü atmosferine kapılmıştır. İzleyiciyi müthiş bir atmosfer ve doğa bekliyor. Mahsun Kırmızıgül’ün kaleme aldığı film komedi ve dram içerikli bir hikaye. Yapımcılığını Boyut Film/ Murat Tokat’ın üstlendiği film, geniş bir oyuncu kadrosu ile Ocak ayında izleyicileriyle buluşacak.

Vezir Parmağının Oyuncuları

Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen, Ece Erken, Yasemin Yalçın, Peker Açıkalın, Suna Selen, Meral Çetinkaya, Cihat Tamer,Cezmi Baskın, Ayşe Batıgün, Gaye Evin.

Vezir Parmağının Konusu

Çirkin insanların eğlenceli dünyasını anlatan bir hikaye.

Yorumlar

Yazıya 1. yorum yapılmış.

sevgi kırlı 1 Kasım 2016

mahsun kırmızı gülü çok sevihlr w beğenerek dinleyip izliyorum oldukca başarılı başarısının daim olması dileğiyle başarılar