iyimi boyle bilgi sitesi

Ölene Kadar Adlı Dizi Hakkında

Ölene Kadar Adlı Dizi Hakkında

2017 yılının iddialı dizisi Perşembe günleri ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Ölene Kadar adlı dizi ilk bölümünden itibaren izleyiciden tam not almayı başardı. Bu güzel dizinin başrol oyuncuları Fahriye Evcen, Engin Akyürek ve Sarp Levendoğlu.

Ölene Kadar Adlı Dizi Hakkında

Yapım şirketi: Tims productions
Kanal: ATV
Yönetmeni: Umur Turagay
Senaristi: Elif Usman Ergüden
Oyuncu Kadrosu: Fahriye Evcen, Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, Ragıp Savaş, Taner Turan, Tansu Biçer, Serpi Gül, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Aykut Akdere, Cihat Süvarioğlu, Fatih Dokgöz, Kadriye Kenter ve Lale Mansur.
Dizinin türü: Aşk, vicdan, ihanet, adalet ve intikam
Bölüm sayısı: 13

Ölene Kadar Adlı Dizinin Konusu

12 Ocak 2017 tarihinin Perşembe akşamı, 1. bölümüyle ATV ekranlarına gelen dizide aşk, vicdan, ihanet, adalet ve intikam ne alarsanız var. Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. Engin Akyürek, Dağhan rolünü canlandırıyor. Dağhan, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken, hayatının en güzel zamanlarında, işlemediği bir suç yüzünden müebbet cezası alır. Sevdiği kadını, hayallerini, geleceğini, umudunu kaybederek mahkum edilmiştir. 11 yılını ceza evinde geçirdikten sonra, Fahriye Evcen’in canlandırdığı Avukat Selvi karakteri sayesinde Dağhan, müebbet cezasından kurtulur. Avukat Selvi sayesinde yeniden hayata döner. Avukat Selvi, idealist bir avukattır. Selvi ile Dağhan arasında aşk kıvılcımları başlar. Sarp Levendoğlu’nun  canlandırdığı Ömer isimli kötü adam karakteri işleri oldukça zorlaştırmaktadır. Oyuncu kadrosu ve dizinin konusu ile sizleri ekranlara kilitleyebilir.

Yorumlar

Yazıya 2. yorum yapılmış.

Tuğçe 2 Şubat 2017

ZEYNALYA

Sanya 28 Ekim 2017

Dizinin bölüm sayısı 13