iyimi boyle bilgi sitesi

İzmir’de Özel Ders Veren En İyi Öğretmenler

İzmir’de Özel Ders Veren En İyi Öğretmenler

Her öğrenci ayrı bir bireydir ve ayrı bir kişiliğe sahiptir ve her öğrencinin ayrı ayrı yetenekleri vardır. Bunun için her konuda aynı oranda başarılı olamazlar. İşte bu başarısız olunan noktada, o konuda yeteneği ve başarısı olan bir öğretmenden yardım almak faydalı olabilir. Bunun için de özel ders alma ihtiyacı doğar. Özel ders, öğrenci ile öğretmenin birebir çalışabildiği eğitim yöntemidir. Bu nedenle de öğrenme yöntemlerinin en etkili biçimidir. Öğretmen birebir eğitimde, ders boyunca bütün dikkatini tek bir öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde öğretmen; öğrencinin öğrenme hızını, öğrenme alışkanlıklarını ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlar. Böylece özel ders programını ve dersin işleniş biçimini öğrencinin durumuna uygun olarak düzenleyebilir.

Özel ders sürecinde öğrencinin tam olarak ihtiyacı olan konular nelerse, bunlara odaklanılır ve öğrencinin bu noktalarda kendi hızında detaylı bir şekilde çalışması sağlanır. Kalabalık bir sınıfın geneline değil, öğrenciye uygun materyal (konu anlatım dökümanları, testleri, vs..) kullanımı ile dersin amacına ulaşması sağlanır. Böylece enerji ve zaman ekonomik bir şekilde kullanılmış olur.

İzmir’de çocuklarımızı emanet edeceğimiz güvenli ve başarılı öğretmenleri araştırdık. Amacımız İzmir genelindeki en iyi özel ders öğretmenlerini tanıtmak. Bunun için öncelikle Narlıdere, Balçova, Üçkuyular, Güzelyalı, Göztepe ve Güzelbahçe semtlerini mercek altına aldık. Araştırma için öğrenci memnuniyeti, veli memnuniyeti ve öğretmenin öğrenciye yaklaşımı üzerinde durduk. Titiz bir çalışma olacağı için listenin tamamlanması biraz zaman alacak. Başarılı ve idealist öğretmenleri buldukça listemize ekleyeceğiz.

İzmir’de Özel Ders Veren En Başarılı Öğretmenler

1- Fen ve Teknolojide 1. sırayı Seda öğretmen alıyor. Narlıdere ve Balçova çevresinde oldukça iyi tanınan bir öğretmen olduğu için kendisine ulaşmamız çok zor olmadı. Öğrenciyle çok iyi bir iletişimi olan Seda öğretmen, velilerin de güvenini ve takdirini kazanmış. 10 yıllık deneyimiyle birçok öğrencisini başarıya ulaştırmış.

Mezun olduğu okul: Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü (2007 mezunu).
Not ortalaması: 94 (Bölümü üçüncülükle bitirmiş.)
Bildiği diller: İngilizce
Anlattığı dersler:
Fen Bilimleri (Fen ve Teknoloji) 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf ve 8. sınıf LGS düzeyinde
Fizik, Kimya, Biyoloji 9. sınıf okula takviye
İngilizce  4 sınıf, 5 sınıf, 6 sınıf, 7 sınıf, 8. sınıf okula takviye
Matematik  4 sınıf, 5 sınıf, 6 sınıf, 7. sınıf okula takviye
Robotik ve Programlama  İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde robot tasarlama ve programlama yapma
Çalışma durumu: Özel merkezde öğretmenlik yapıyor.
Ders Verdiği İlçeler: Narlıdere, Balçova, Güzelbahçe, Göztepe, Güzelyalı, Üçkuyular, Yeşilyurt, Hatay
Adresi: Narlıdere
İletişim için: 0 545 525 0308 – 0 505 525 1092

2- Sosyal bilgiler ve Tarih alanında 1. sırayı Sibel öğretmen alıyor. İzmir’de sosyal bilimlerde en iyi öğretmen araştırmamızda karşımıza çıkan isim Sibel öğretmen oldu. Sibel öğretmen hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Mezun olduğu okullar: Lisans:
Tezsiz Yüksek Lisans:
Tezli Yüksel Lisans:
Anlattığı dersler:
Tarih dersi – Lise ve üniversiteye hazırlık
Sosyal Bilgiler – 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf ve 8. sınıf LGS düzeyinde (LGS hazırlık İnkılap Tarihi)
Çalışma durumu: Özel bir kurumda öğretmenlik yapmaktadır.
Ders verdiği ilçeler: Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Güzelyalı, Göztepe, Yeşilyurt, Hatay, Üçyol, Üçkuyular.
Adresi: Karşıyaka
İletişim için: 0 505 560 2199

Yorumlar

Yazıya 1. yorum yapılmış.

Elifin Annesi 27 Mayıs 2017

Seda hocam her şey için çok teşekkür ederiz. Bütün bir yıl kızıma ve bize çok destek oldunuz. Hem teog sınavı için hem de derslerinde ve okul yazılılarında çok yardım ettiniz. Sayenizde kızım fen bilgisi dersinden teog sınavında ful yaptı. Yazılılarındanda yüksek puan aldı. Bir veli olarak fen bilgisinden özel ders almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Seda hocam gerçekten ilgili ve sevecen. Ayrıca kızımla arası çok iyiydi. Kızımda çok seviyor sizi. İnşallah tekrar görüşürüz hocam. Emeğinize sağlık.