iyimi boyle bilgi sitesi

Kırlangıç Fırtınası Dizisi

Kırlangıç Fırtınası Dizisi

2017 yılı Ocak ayında Fox tv ekranlarında Limon Film‘in yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimleri, büyülü atmosferi ve görkemli Peribacaları ile meşhur olan Kapadokya’da çekilmektedir. Dizinin senaristi Karagül adlı dizinin senaristliğini yazan Erkan Birgören‘dir Yönetmen koltuğunda ise, Altın Portakal ödülüne sahip yönetmen Özcan Alper oturmaktadır. Dizinin türü olarak duygusal, dram ve trajedi diyebiliriz. Dizinin bölüm sayısı ise 7.

Kırlangıç Fırtınası Adlı Dizinin Oyuncuları: Meltem Cumbul,  Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç, Uğur Demirpehlivan, Ekin Mert Daymaz (Hayat Sevince güzel adlı dizinin yakışıklı Savaş’ı )Haluk Cömert, Bestemsu Özdemir, Deniz Bolışık, Gün Akıncı, Perihan Ünlücan, Tülin Yazkan, Ozan Osmanpaşaoğlu, Atakan Yarımdünya.

Kırlangıç Fırtınası Adlı dizinin Konusu: Yöresel bir dizi olarak ekranlara gelecek olan dizi Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde çekilmektedir. Ürgüp’e 5 km uzaklıkta olan, kiliselere, manastırlara ve vadinin içinden geçen bir dereye sahip olan Mustafapaşa ilçesinde çekimler daha ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Mustafaşa ilcesindeki Gül Konakları dizinin mekan olarak tercih edilmiştir. Dizinin konusu, bir annenin kızını arama hikayesini anlatmaktadır. Dramatik olaylarla duygusal anlar yaşayacağınız bir dizi sizlerle buluşacaktır. Ülfet karakteri ile Meltem Cumbul, Kudret karakteri ile Fikret Kuşkan dizide yer alıyor.

Yorumlar

Yazıya 2. yorum yapılmış.

Yusuf kenan sezgin 20 Mart 2017

Arkadaş seneryo gereği çocuğun sırtına bi dünya kemerle vurdurdunuz anladık filim ama babasını neden bu kadar ezdirdiniz çok beğenerek izliyordum
Fakat seneryo bu noktada çok basit oldu artık izlemeye değmez

Sanya 1 Kasım 2017

Dizinin Bölüm sayısı sadece 7