iyimi boyle bilgi sitesi

Indiscreetly Fondly Kore Dizisi

Indiscreetly Fondly Kore Dizisi

Let’s Go To School , I’m Sorry, I Love You , ı Love to Kill , Nice Guy gibi en dram Kore dizilerin senaristi Lee Kyoung-Hee, bu dizinin senaristi olarak karşımıza çıkıyor. Başarılı Kore dizilerine imza atan Lee Kyoung-Hee, Indiscreetly Fondly ile de oldukça beğeni kazanmayı başardı. Dram dizilerinde oldukça başarılı olan Kim Woo-Bin, dizinin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Yakışıklı oyuncuya Bae Suzy eşlik ediyor. Kore fanları olarak bu ikilinin birbirine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Kim Woo-BinIndiscreetly Fondly Hakkında

Dizinin adı: Indiscreetly Fondly, Uncontrollably Fond
Tür: Dram, Romantik
Senaryo: Lee Kyung He
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Yayın tarihi: 2016

Indiscreetly Fondly Konusu

Indiscreetly Fondly Kore dizisinin konusundan biraz bahsetmek gerekirse; Shin Joon Young yani Kim Woo-Bin, yakışıklı ve karizmatik bir oyuncuyudur. Birçok başarılı programa imzasını atmış bir aktördür. Aktörlüğünün yanında ülkenin ünlü şarkıcılarından biridir. 10 parmağında 10 marifet mükemmel biridir. Akılcı ve zeki biri olan Shin Joon Young, ülke genelinde en çok sevilen sanatçıdır.

Bae SuzyNo Eul (Bae Suzy) ise belgesel programları yapan bir yapımcıdır. No Eul paraya adaletten daha fazla değer verir. En büyük tutkusu güçdür. Güç ve para için yapamıyacağı bir şey yoktur.

Shin Joon Young ve No Eul isimli 2 karakterimiz aslında çocukluktan beri birbirlerini tanımaktadır. Ama yaşanan bazı tatsız olaylardan sonra birbirlerine çok bağlı bu 2 karakter çocukken birbirlerinden ayrılmıştır.

Yıllar sonra kahramanlarımız büyümüş birer yetişkin olmuşlardır. Yetişkin bir birey olduklarında tekrar karşılaşırlar. Biri ülkenin en sevilen aktörlerinden biri olmuştur. Diğeri de ülkenin en başarılı belgesel yapımcısı olmuştur. Ama geçen zaman sadece mesleklerini etkilememiştir. Oğlumuz dünya genelinde hayran kitleleri olan son derece yakışıklı bir aktör olmuş. Küçük kızımız büyümüş ve ülkenin en güzel çekici kızlarından biri olmuştur.

Bu iki çocukluk arkadaşının birbirleriyle olan ilişkilerinin anlatılıdığı dizide romantik anlar yaşandığı kadar, dramatik olaylarda yaşanıyor. Dizi müthiş senaryosu ve oyuncu kadrosuyla 2016 yılının en iyi Kore dizilerinden biri olmaya aday. İyimiboyle Kore fan yazarı olarak bu güzel Kore dizisini iziemenizi tavsiye ederim. Dizi hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Indiscreetly Fondly Oyuncuları

Kim Woo-Bin dizide Shin Joon Young rolünde yer alıyor.
Bae Suzy dizide No Eul rolünde yer alıyor.
Im Joo Hwan dizide Choi Ji Tae rolünde yer alıyor.
Im Joo Eun dizide Yoon Jung Eun rolünde yer alıyor.

 

Yorumlar

Yazıya 3. yorum yapılmış.

sarayatta 2 Mart 2017

yine de izliyecek bir şey bulamadım liste fena degil…

FOREVER SMİLE 14 Eylül 2017

Uncontrollably Fond admin ismi bu lütfen düzelt biliyorum önceden yazdın ama ismi değiştirdiler UNCONTROLLABLY FOND OLDU ŞİMDİDEN TŞKLER

admin 14 Eylül 2017

Her iki isimde doğru.