iyimi boyle bilgi sitesi

Entertainer Kore Dizisi

Entertainer Kore Dizisi

Ji Sung, Hyeri, Kang Min-Hyuk gibi ünlü koreli oyuncuların yer aldığı Entertainer Kore dizisi 2016 yılının en iyi dizilerinden biridir. 16 bölümden oluşan dizide, eskinden büyük bir eğlence şirketinin sahibi olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Entertainer Hakkında

Entertainer-kore-dizisiDizi adı: Entertainer, Ddanddara
Yönetmen: Hong Sung Chang
Senarist: Yoo Young A (Pretty Man,Royal Tailor,Like for Likes No Breathing, My Paparotti, Miracle in Cell No.7) gibi yapıtlara imzasını atmıştır.)
Türü: Romantik, Komedi, Dram
Bölüm Sayısı:16
Yayın Tarihi: 20 Nisan 2016
Yayın Günü ve Saati: Çarşamba ve Perşembe günleri saat: 22:00
Ülke: Güney Kore

Entertainer Konusu

Yakışıklı oyuncumuz Ji Sung, en büyük eğlence şirketinden biri olan “KTOP Entertainment”ın eski sahibi Shin Suk-Ho karakterini canlandırmaktadır. Shin Suk-Ho, büyük bir komplonun içerisinde ihanete uğrar. Bu haince uygulanan komplo yüzünden sahip olduğu herşeyi kaybeder. Son derece mücadeleci bir ruha sahip olan Shin Suk-Ho, asla pes etmez ve “Mango Entertainment” adındaki küçük bir eğlence şirketinin CEO’su olur. Bir grup kurmak için yetenekli insanlar toplamaya başlayan Shin Suk-Ho yaşadığı çeşitli olayların da olumlu etkisiyle gerçek ve başarılı bir yönetici olur.

Güzeller güzeli Kore kızımız Hyeri ise Jung Geu-Rin karakterini canlandırmaktadır. Jung Geu-Rin karakterimiz, anne ve babasını kaybetmiş ve oldukça zor koşullarda hayat ile mücadele eden birisidir. Part-time işlerin kraliçesi olan Jung Geu-Rin, kardeşine bakabilmek için koleje gitmeyerek eğitimini yarıda kesmiştir. Jung Geu-Rin ve eğlence ajansının başkanı olan Shin Suk-Ho ile arasında romantik bir ilişki gelişir.

Kang Min-Hyuk dizide, Jung Geu-Rin’un (Hyeri) erkek kardeşidir. Canlandırdığı karakterin adı ise Jo Ha-Neul karakteridir. Diziye adını da veren Ddanddara adlı 4 kişilik bir grubun ana vokalisti olan Jo Ha-Neul karakteri bir müzik dahisidir. Hayatı olumsuzluklarla doluyken bir şarkıcı olmaya karar verir ve kariyeri üzerine odaklanır. Ancak bir gün, Shin Suk-Ho (Ji Sung) ile tanışır ve bu tanışma onun hayatında bir dönüm noktası olur. O ve Shin Suk-Ho’nun arasında kısa bir süre içinde bir dostluk ilişkisi başlar. Eğlenceli bir dostlukları vardır.

Chae Jung-An, dizide Yeo Min-Joo karakterini canlandırmaktadır. Yeo Min-Joo, orta ölçekli bir eğlence şirketi olan Ocean Entertainment şirketinin müdürüdür.

Entertainer Oyuncuları

Entertainer-konusuJi Sung dizide Shin Suk-Ho rolünde yer almaktadır.
Hyeri dizide Geu-Rin rolünde yer almaktadır.
Kang Min-Hyuk dizide Ha-Neul rolünde yer almaktadır.
Chae Jung-An dizide Yeo Min-Joo rolünde yer almaktadır.
Gong Myung dizide Kayle rolünde yer almaktadır.
Lee Tae-Sun dizide Na Yeon-Soo rolünde yer almaktadır.
L.Joe Seo dizide “Ddanddara” adlı dört kişilik bir erkek grubunun üyesi olan Seo Jae-Hoon karakterini canlandırmaktadır.
Jeon No-Min dizide Lee Joon-Suk rolünde yer almaktadır.
Heo Joon-Seok dizide Kim Joo-Han rolünde yer almaktadır.
Jeong Man-Sik dizide Jang Man-Sik ismindeki bir söz yazarını canlandırmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.