iyimi boyle bilgi sitesi

Ekin Mert Daymaz ve Bir Kapadokya Dizisi Kırlangıç Fırtınası

Tv-Magazin 26 Şubat 2017
Ekin Mert Daymaz ve Bir Kapadokya Dizisi Kırlangıç Fırtınası

Son zamanlarda dikkatlerini üzerine çeken yakışıklı oyuncu olan Ekin Mert Daymaz, Kırlangıç Fırtınası dizisin çekimleri için Türkiye’nin harikalar diyarı olan Kapadokya’ya gelmiş ve burada çekimlere katılmıştır. Genç kızların gözdesi olan kendisine hayran kitlesi oluşturan yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz’ı, Burak Çelik ve Algı Eke ile birlikte paylaştıkları Hayat Sevince Güzel adlı diziden tanıyoruz. Ekin Mert Daymaz Hayat Sevince Güzel dizisinde Zarife’ye aşık olan Savaş Göçer isimli yakışıklı genci canlandırmıştı. Hayat Sevince Güzel, Not Defteri ve Çilek Kokusu gibi dizilerden yer alan yakışıklı oyuncu, Kırlangıç Fırtınası adlı dizide ise Şahin Turaboğlu karakteri canlandırmıştır.

Yakışıklı genç oyuncu 2 Aralık 1990 tarihinde Hollanda’da doğmuştur. Best Model of Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Ekin Mert Daymaz, Haliç Üniversitesi antrenörlük ve fitness bölümü mezunudur. Kendisi gibi oyuncu olan Hande Erçel ile uzun bir beraberlikleri olup şu sıralar bir dargın bir barışık ilişkileri vardır. Oyuncu hakkında daha ayrıntılı bilgi için Ekin Mert Daymaz Kimdir linkine bakabilirsiniz.

Kırlangıç Fırtınası Hakkında

Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinde çekilen Kırlangıç Fırtınasının yönetmen koltuğunda, Emine Fulya Yavuzoğlu oturmaktadır. Bir dram dizisi olan Karagül adlı dizinin de senaryosunu yazan senarist Erkan Birgören, bu dizininde senaristidir.

Kırlangıç Fırtınasının Oyuncu kadrosu: Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç, Ekin Mert Daymaz, Emel Çölgeçen, Damla Aslanalp, Gonca Cilasun, Gün Akıncı, Deniz Bolışık, Perihan Ünlücan, Tülin Yazkan, Akın Aksel, Ayşenil Şamlıoğlu, İnanç Konukçu, Yıldırım Gücük, Aslıhan Büyükdereli.

Kırlangıç Fırtınası’nın Konusu: Kudret’in kardeşi olan Ülfetevlilik dışı hamile kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem’de hamiledir. Kudret, kardeşinin evlilik dışı hamile kalmasını herkesten saklamak zorunda kalır. Meryem ile Ülfet’in aynı zamanlarda doğum yapması sonucunda Kudret’in aklına bir fikir gelir. Doğum sırasında Kudret, Ülfet’in oğlunu da alarak, kendi çocuğunun yanına koyar ve herkese çocuklarının ikiz doğduğunu söyler. Aradan seneler geçmiş Şahin ve Yusuf kardeş gibi büyümüşlerdir. Meryem ve Ülfet gerçeklerden habersizdir. Kudret ise hangisinin kendi çocuğu olduğunu bilmemektedir. Tek gerçeği bilen ise doğumu yaptıran Fikret Ana bilmektedir. Fikret ana yıllardır içinde tuttuğu bu sırrı, vicdan azabından kurtulmak için anlatmak ister. Kırlangıç Fırtınası dizisi oldukça duygu yüklü ve entrikalı bir dizi. Bu güzel dizi 6 Mart Pazartesi 2017 tarihinden itibaren  7 bölüm olarak yayınlandı.

Yorumlar

Yazıya 1. yorum yapılmış.

Sanya 29 Aralık 2017

Bolum sayisi 7