iyimi boyle bilgi sitesi

Ukrayna – Lviv Gece Hayatı

Ukrayna – Lviv Gece Hayatı

Ukrayna’nın Lviv şehri, hesaplı restoranları ve çılgın Ukrayna gece hayatıyla gezilecek ve eğlenilecek yerlerin başında geliyor. Odessa ve Kharkiv  şehirleri de gece hayatı için oldukça güzel. Ukrayna güzel kızların ülkesi olarak bilinir ve Ukrayna’ya gittiğinizde sizde bunun farkına varırsınız. Ülke sadece güzel kızlarıyla değil birçok doğal ve tarihi güzellikleriyle de oldukça güzel bir yerdir. Ukraynalılar tarafından Lvov olarak bilinen ama yabancılar tarafından Lviv olarak söylenen şehirde yaklaşık 900,000 kişi yaşıyor. Bize göre oldukça küçük olan bu şehir ülkenin batısında yer alıyor. Şehir aynı zamanda Polonya’ya oldukça yakın bir konumda. Para birimleri Ukrayna Grivnası. Ukrayna’nın parası savaştan dolayı oldukça değersiz. (1 dolar 22,5 Grivna). Şehir merkezinde bir çok yerde para bozdurabilirsiniz. Şehrin sokaklarını ve meydanları gezerken hemen hemen he ryerde Alman-Avusturya mimarisinin izlerini görmek mümkün ama konumuz bu değil elbet. Biz bu yazımızda Ukrayna gecelerini ele alacağız.

Ukrayna’nın En Güzel Eğlence Mekanları

Ukraynalı kızlara saldıran Türkleri gördükçe canınız biraz sıkılabilir. Burada sizlere gittiğim mekanları sırasıyla anlatacağım. Sizlerden tek ricam lütfen bütün Ukraynalı kızlara hayat kadını muamelesi yapmayın. Burada artık herkes uyanmış. Size sabaha kadar içki ısmarlatıp, sizi sarhoş ederek güle güle diyecekler bizden söylemesi :)

1- Fashion Club: Lviv’e gelince ilk ziyaret etmenizi önereceğim mekan Fashion Club’tır. Şehrin merkezindeki Rynok caddesinin paralel alt sokağında bulunan Fashion Club, sadece gece kulübü değil aynı zamanda restoran, lounge bar olarak da hizmet veriyor. Bu clubta bazen özel partilerde veriliyor. Ben 2016 yılında gittiğimde içeriye girişte 100 grivna ücret ödemiştim. Bu ücret Lviv’ de ödediğimiz en pahalı kulüp girişiydi. En pahalı dediğim kişi başı 5 dolar ödemiştik yani. Yukarıda bahsettiğimiz üzere ülkenin parası oldukça değer kaybetmiş durumda. 5 dolar karşılığında içeri girdiğimizde içerisi gerçekten güzel ve fazlasıyla kalabalıktı. 4 gün boyunca en güzel geceyi geçirdiğim kulüp şüphesiz burasıydı. Normalde bu kadar kalabalık olmuyormuş ama benim şansıma özel kutlamanın olduğu geceye denk gelmiştim. Girişlerde kıyafetiniz düzgün olsun. Yanınıza ceket alın derim. Kıyafetiniz bazen girişlerde önemli olabiliyor. Kulüp içerisinde eğlence gerçekten yüksek safhada ilerlerken ben arda üst kata çıkıp orada takıldım ama siz isterseniz koltuklarda oturabilir isterseniz barda takılabilirsiniz. Çok azda olsa stant var ve barın hemen önünde 5 taneydi sanırım. İçeride sigara içilmesi yasak. Sigara içmeyen biri olarak bu özelliğini çok sevdiğimi söyleyebilirim. Diğer türü içerisi dumandan görünmüyor ve çok kötü kokuyor. Bu arada alkol fiyatlarına gelecek olursak, ben 3 adet vodka redbull için 180 grivna ödemiştim. Bir tane vodka redbull 3 dolar civarına denk geliyor.

2- Rafinad People: Şehrin en güzel ve güvenilir mekanlarından biri olan Rafinad People Club, şehrin merkezinde yerin altında bulunuyor. Burası hem gece kulübü, hem restoran hem de striptiz club. Girişe 50 grivna ödersiniz.Alkol fiyatları 50-200 grivna arasında değişiyor. Fiyatlar burada inanılmaz ucuz. Eğlencenin dozu ise oldukça yüksek. Eğer içeride strptiz cluba da girmek isterseniz 50 grivna ekstra fark alıyorlar. Bence verin değer :) Bu mekandaki kızlar güzeldir. Aklınızı kaybedebilirsiniz. Buradaki misafirlerin kızları oluşturan kısmı Ukraynalılar, erkekleri oluşturan kısmı ise Arap ve Türklerdir. Buranın en önemli özelliği şüphesiz içerisinde striptiz alanının bulunmasıdır. Giriş 23:30 dan önce ücretsizdir. 23:30 dan sonra giriş için 60 grivna gibi oldukça makul bir ücret ödemeniz gerekiyor. Çok fazla turist yok ve rahatça eğlenebileceğiniz ortamı var. Mekanda nargile bölümü var birde striptiz odası bulunuyor. Arada odadan çıkıp kızlar barın üstüne gelip müşteri ayarlıyorlar. Size veriyorlar ayarı. Bizde zaten ayara çok açığız. Striptiz odaların fiyatı 65 grivna. Sudan ucuz derler ya öyle gerçekten burada hayat. Müthiş bir ortam. Daha ne olsun mükemmel bir yer. Bu arada barmenden şu değerli bilgiyi aldım, size de söyleyeyim. Hafta sonları giriş için erkeklerden 100 bayanlardan 50 grivna aldıklarını söylüyorlardı aklınızda bulunsun bence. Hafta sonu gitmek daha mantıklı ve işlevli.

3- Zanzibar: Yine şehir merkezinde yer alan eğlenceli mekanlardan birisidir. Türkler burayı fazla bilmiyorlar. Bu sayede burada bulunan Ukraynalı kızlar diğer clubtakilere göre rahat nefes alabiliyorlar. Pek bilinmeyen ve Fashion Clup kadarda güzel olmayan Zanzibar’a ulaştıktan sonra girişte montlarınızı vestiyere bırakıyorsunuz ve en üst kata çıkıp club kısmına gidiyorsunuz. 2 katlı olan zanzibarın 1.katında nargile bölümü var. Lviv’de nargile çok meşhur diyebilirim ve genelde gece kulüplerinde bu tarz dekorasyon ile nargile bölümleri yapmışlar. Ben duman sevmediğim için burada fazla oyalanmayıp club kısmında barda yerimizi almıştık. Dans pistinin karşısında ve yanlarında oturma yerleri bulunuyor. 2 adet barı var. Fashion Club’a göre biraz daha local müzik çalıyorlar. Fiyatlar oldukça makuldü.

4- Metro Club: Burası biraz askerlik şubesine mi benziyor desem yoksa abazaların toplanma kampımı desem bilemiyorum. Burada da birçok güzel Ukraynalı kız var. En çok ziyaret alan mekanlardan biri olan Metro Club’ün işletmecisi ise bir Türk. Bu yüzden burası Türkler tarafından en çok bilinen ve tercih edilen bir yer. İçeride neredeyse herkes Türk olduğu için kendinizi Bodrum’da ya da Marmaris’te hissedebilirsiniz. Burası daha çok herkesin amacını ve tarafını belli ettiği yer. Diğer gece kulüpleri gibi burasıda fiyat açısından oldukça uygun. Alkol ve giriş ücretleri oldukça hesaplı. Ukrayna’da 4-5 gün vakit geçirecekseniz bu mekanı da ziyaret edebilirsiniz. Benim tavsiyem yine de Fashion Club olacak.

5- Masoch Cafe: Merkezde bulunan en ilginç mekan bu diyebilirim :) İçeride kırbaçlarla gezen kızlar var. İçeri girdiğinizde kırbaç yerseniz şaşırmayın. Parayla dayak yiyoruz bu ne demeyin. İlginçlik arayanlar uğrayabilir amaç gezmek ve eğlenmek sonuçta. Kimse buraya karın doyurmak ya da bir şeyler içmek için gittiğini söylemesin. Buraya giden herkesin ne amaçla gittiğini az çok tahmin edebiliyoruz. Burayı anlatmaya başlamadan önce mazoşizmin isim babası olan yazar Leopold von Sacher-Masoch’un Lvivli olduğunu söyleyelim. Alman kökenli bu mazoşist eğilimli yazarın anısına açılmış zaten bu ilginç cafe. Seksi giyimli ve alımlı garson kızlar sizi şöyle en temizinden bir kırbaçlamadan size siparişi getirmiyor. Arkadaşımla önce alt kata indik ama çok tenha bulduğumuz için yukarı çıktık. Üst katta gırgır şamata süperdi. Garson kızımız çevrede oturan müşterinin sırtlarına kırbaçla birer şaplak atmak suretiyle masaların arasından geçerek bize zincirli mincirli fetiş tasarımlı akşam yemeği menümüzü getirdi. Baştan söyleyeyim yemekler vasattı. Bir yandan yemek yerken etrafta olup biten çok ilginçti. Garson kızlardan kırbaç yemek için sıraya giren, yere diz çöken erkekleri izledik. Ben masanın arka tarafında olduğum için kırbaç darbelerinden büyük oranda korundum. Zaten burada kırbaç yemek için bilerek kızların önüne yatanlar var. Masaların arasında gezerken vurduklarına şöyle hafifçe dokunduruyorlar ama bilerek önüne geçenlere olanca hınçlarıyla ve güçleriyle indiriyorlar kırbaç darbelerini. Yemek adları da mekan kadar ilginç. Yemeklerin içeriklerine de iyi bakmakta yarar var. Boğa yumurtası (haya, testis) yahnisi ve salyangozlu mantı gibi acayip yiyecekler var. Hesaplar seksi sutyenler ya da topuklu ayakkabılar içinde geliyor. Kırbaçtan ziyade en büyük şoku dantelli sutyen içinde gelen hesapta yaşayabilirsiniz :)

6- White Cockatoo (Lviv Kakadu Show Bar): Şehir Merkezine Çok Yakın Olan Kakadu Show Bar‘ın girişi size biraz garip gelebilir. Akşam Yemeğinizi Lviv ‘in bu ilginç mekanında yiyebilirsiniz. Stres atabileceğiniz otantik mekan Erotik Showlar ve Pol Danscılarıyla size unutulmaz bir gece geçirmeyi vaat ediyor. Masaj hizmeti de veren mekanda rahatlıkla eğlenebilirsiniz. Lviv Kakadu Show Bar ismi ile de bilinen mekan Ukrayna tatilinizi unutulmaz yapabilir.

Diğer Mekanlar

Bu saydığımız mekanlar ise daha nezih diyeyim. İsteyenler bakabilirler ama eğlence için yukarıda saydığımız 5 barı önerebilirim.

Moloko night club: Fransız esintilerinin hakim olduğu bir yer. Müzikleri çok güzelmiş. Dekorasyonda süpermiş. Burada da nargile varmış.

Pyana Vishnya: Şehir merkezindeki bu güzel mekanın dekorasyonu çok güzelmiş. Burası da güzel bir yermiş ama kız ayarlamak için değil eğlence için gidin.

Libraria Speak Easy Bar: Burada caz müzik varmış. Ben gitmediğim için çok fazla bir şey diyemiyorum. Değişik bir mekanmış.

Haupt Bar: Buranın müzikleri çok güzelmiş ve eğlencenin dozu hiç düşmüyormuş. Merak edenler bakabilir. Bilgisi olanlar yorum olarak yazarsa seviniriz. Malum bilgi paylaştıkça güzeldir.

Ekonominin kötü olmasından dolayı birçok genç escort bayan 50-100 dolar karşılığında sizinle birlikte olmaya çalışırlar. Buradaki taksiciler bu konuda uzman. Taksiciler zaten sizi gördüğünde bu konudan bahsedeceklerdir. Ben bu konuyla ilgilenmediğim için daha fazla bilgim yok :) Burada bildiğim en güzel mekanları sıraladım. İlk 4 benim tavsiyemdir size çünkü diğerlerini bizzat görmedim ama ilk 4 de saydıklarım size unutulmaz bir Ukrayna gece hayatı yaşatmaya fazlasıyla yetecektir. Yeni deneyimler ve bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Yazıya 1. yorum yapılmış.

Exengroup 22 Temmuz 2018

Merhaba Arkadaşlar , Dünyanın en çılgın erotizm festivali Kazantip için 2. parti 4 ağustosta başlıyor . Her yıl Ukraynada olan ama İlk partisi şuan Antalya’da gerçekleşen festivalin 2. partisi Batum Anaklia bölgesinde olup 3.800 bilet Türkiye ve genel bölgelere verilecektir. Ukrayna – Rusya – Belarus – Yunanistan – Türkiye ve Moldova harici ülkelere satış yapılmayacaktır . Aktif olarak 23.07.2018 de biletler satışa çıkacaktır .
– 5 gün konaklama
– sınırsız mini bar
– ücretsiz bungee jumping ( diğer aktiviteler ücretlidir )
– isteğe göre kişi başına 2 adet çadır
– rehber eşliğinde su oyunları

kişi başı ücret 80$ dır.