iyimi boyle bilgi sitesi

Monthly Magazine Home Kore Dizisi

Tv-Magazin 16 Haziran 2021
Monthly Magazine Home Kore Dizisi

Monthly Magazine Home (2021) Kore dizisinde Kim Ji Suk, Jung So Min, Jung Gun Joo gibi sevilen Kore oyuncuları rol alıyor. Monthly Magazine Home (2021) Kore dizisi 16 bölüm olarak yayınlanıyor.

Monthly Magazine Home (2021) Hakkında

Dizi Adı: Monthly Magazine Home
Türü: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmeni: Lee Chang-Min
Senaristi: Myung Soo-Hyun
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 16 Haziran 2021
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba ve Perşembe – 21:00

Monthly Magazine Home Konusu

Monthly magazine house dizimiz, Güney Kore’deki insanların arasındaki ortak ve önemli olan konut konusunu ele almaktadır.

Na Young-Won (Jung So-Min) kiralık bir evde oturmaktadır. Jung So-Min, evine kendi eviymiş gibi iyi bakmaktadır. Evi kendi kişiliğini ve duygularını yansıtıyordur. Ancak işler yeni ev sahibi olan Yoo Ja-Sung (Kim Ji-Suk) ile tanıştıktan sonra değişir. Bu değişim sonucunda Jung So-Min evi satın almak ister ve olaylar gelişir.

Dizinin karakterlerini biraz daha yakından tanıyalım

Jung So-Min dizide ‘Monthly House’ adlı bir derginin editörü olarak çalışan Na Young-Won karakterini canlandırmaktadır. 10 yıldır düzenli bir işi olmasına karşın henüz kendi evi yoktur. Aslında kendisine ait bir evi olsun istemektedir ama bunun için bir fırsatı olmamıştır. Ama Kim Ji Suk’un canlandırdığı Yoo Ja-Sung karakteri ile tanışınca artık bir ev sahibi olmanın zamanı geldiğine inanır ve harekete geçer.

Kim Ji-Suk dizide ‘Monthly House’ adlı bir derginin CEO’su olan Yoo Ja-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun için evin anlamı ise sadece mal varlığını artırmak için bir araçtır. Bir de yatacak bir yerdir.

Yoo Ja-Sung, maddi açıdan çok büyük zorluklarla büyümüştür. Şantiyelerde işçi olarak çalışırken zengin olmak için gayrimenkul yatırımlarına odaklanır. En sonunda, gayrimenkul yatırımları sayesinde zengin olur ve yatırım uzmanı olarak oldukça büyük bir üne sahiptir. Ancak yeni satın aldığı evin kiracısı (Na Young-Won) ile tanıştıktan sonra bütün inançları sarsılır.

Jung Gun Joo dizide Shin Gyeom rolünde yer aldı. Shin Gyeom, babasının işini devralmak yerine fotoğrafçı olmayı seçmiştir. Kendisi son derece rahat bir insandır. Aman hayata bir kez geliyoruz bu tasa bu stres de neymiş canım der ve hayata sımsıkı bağlıdır. Shin Gyeom, aynı zamanda Na Young Won’un komşusu ve market ortağıdır.

Monthly Magazine Home (2021) Oyuncuları

Kim Ji Suk dizide Yoo Ja Sung rolünde yer aldı.
Jung So Min dizide Na Young Won rolünde yer aldı.
Jung Gun Joo dizide Shin Gyeom rolünde yer aldı.
Kim Won Hae dizide Choi Go (Monthly House dergisinin genel yayın yönetmeni)rolünde yer aldı.
Chae Jung An dizide Yeo Eui Joo (Yazar)rolünde yer aldı.
Ahn Chang Hwan dizide Nam Sang Soon rolünde yer aldı.
Yoon Ji On dizide Jang Chan rolünde yer aldı.
Lee Jung Eun dizide (Choi Go’nun eşi) rolünde yer aldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.