iyimi boyle bilgi sitesi

Irina Ivkina Kimdir

Kimdir 11 Temmuz 2015
Irina Ivkina Kimdir

Irina Ivkina6 şubat 1988 tarihinde doğmuş bir Rus foto modeldir. Güzelliği ile oldukça fazla dikkat çeken Irina Ivkina Türkiye’de bir çok reklam filminde rol almıştır. Irina Ivkina’yı Tutku ve Casper reklamlarından hatırlıyoruz. Reklam oyunculuğunun yanı sıra Ferman Toprak’ın ‘Mavi Mavi’ klibinde de oynayan Irina Ivkina Türkiye’nin en güzel yüzlerinden biri oldu. Spor yapmayı çok seven Irina Ivkina, güzel vücudu ile dünyanın en sexy modellerinden biri olmayı başardı. Güzelliği ile sadece reklam dünyasının dikkati çekmedi, 2015 yılında ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın da dikkati çeken güzel foto modele oyunculuk teklif edildi. Ali baba ve 7 Cüceler filminde oynayan Rus güzel Cem Yılmaz sayesinde sinema sektörüne de adım atmış oldu. Sade güzelliğinin yanı sıra oyunculuğuyla da kendini gösteren Irina Ivkina Türkiye’nin en güzel oyuncularına aday gösteriliyor.

Cem yılmaz’ın Ali baba ve 7 cüceler filmindeki oyunculuğu, ilk filmi olmasına rağmen oldukça başarılı bulundu. Irina Ivkina Şahin, 3 adam tv show programına da katılarak ülke genelinde tanınan bir isim oldu. Güzel model Cem yılmaz filminden sonra oldukça popüler oldu.

Peki İrina İvkina evli mi? En çok sorulan sorulardan biri olduğu için cevabını söyleyelim.
Evet, Emrah Şahin ile evlidir.

Emrah Şahin Kimdir: 20 Temmuz 1980 tarihinde doğmuştur. 2004 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Irina Ivkina Hakkında

irina-ivkina-filmleriAdı: Irina Ivkina Şahin
Mesleği: Fotomodel, Oyuncu
Doğum tarihi: 6 şubat 1988
Boyu: 1.78 m
Kilosu: 56
Hobileri:  Spor yapmayı, özellikle de koşmayı çok seviyor.
Medeni durumu: Evli (Emrah Şahin)
Eğitimi: Rus İktisat Üniversitesi

Bu güzel oyuncu mankenin foto modellik çalışmalarını ve görüntülerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Irina Ivkina video

Yorumlar

Yazıya 1. yorum yapılmış.

Manya 23 Ekim 2018

Bir çok güzel rus şarkici ve oyuncu tanidiğimda mi ne Irinayi beğenmiyorum o kadar güzel değil. Ani Lorak, Vera Brezneva ve Nyusha birde Kristina buna bin basiyo. Admin mümkinse sizden Ani Lorakin biyografisini istiyebilirmiyim ? Kizin tüm şarkilarini dinledim ezbere biliyorum ama biyografisini bilmiyorum bildiğim bazi şey ise kocasi Türk ve Sofia isminde kizi var lütfen onuda yayinlayin