iyimi boyle bilgi sitesi

Goodbye Mr. Black Kore Dizisi

Goodbye Mr. Black Kore Dizisi

Glorious Day, Missing You, Can You Hear My Heart, Smile You, The Last Scandal of My Life, Tree of Heaven gibi sevilen Kore dizilerinin senaristi Moon Hee-jung, 2016 yılında yayınlanacak olan Goodbye Mr. Black ile yine mükemmel bir diziye imzasını attı. Lee Jin-wook, Moon Chae-won gibi ünlü koreli oyuncuların yer alacağı dizi 2016 Nisan ayı itibariyle izleyicisiyle buluşacak. Dizi, Hwang Mi-Na tarafından yazılan “Gootbai Miseuteo Beullaek” adlı çizgi romandan uyarlamadır.

Goodbye Mr. Black Hakkında

Adı: Goodbye Mr. Black, iyi günler bay black Kore dizisi
Türü: Dram, Aksiyon, Romantik
Yönetmeni: Lee Chang-Min
Senarist: Moon Hee-Jung
Bölüm Sayısı: ?
Bölüm süresi: 65 dakika
Yayın Tarihi: Nisan 2016
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba ve Perşembe saat 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Goodbye Mr. Black Konusu

Lee Jin-Wook dizide, Navy Özel Harekat Kuvvetleri’nin bir subayı olan Cha Ji-Won karakterini canlandırmaktadır. Subay Cha Ji-Won, arkadaşı tarafından ihanete uğrar. Arkadaşı yüzünden orduda bir hain olarak ilan edilir. Bu yüzden zor günler yaşamaktadır. Hayatı tehlike altındadır. Kimliğini gizlemek zorunda kalır. Bu yüzden bir mahkum olan Swan adındaki bir kadınla evlenerek kimliğini gizler. Cha Ji-Won, aşık olduğu Swan sayesinde yeniden insanlara güvenmeye başlar. Swan karakterini Moon Chae-Won canlandırmaktadır.

Dizinin Diğer Karakterleri

goodbye-mr-black-oyunculariSong Jae-Rim, dizide bir yayın şirketinin temsilcisi ve bir gazetenin baş editörü olan Seo Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Song Jae-Rim, özgürlüğe ve kamu hukukunun üstünlüğüne inanan birisidir.

Kim Kang-Woo, dizide bir otel holdinginin CEO’su olan Park Eun-Chan karakterini canlandırmaktadır. Şirketi büyüyerek küreselleşmiştir.

Daniel Henney, dizide bir sivil toplum kuruluşundaki yatırım ortakları ve temsilcileri için danışmalık yapan Kim Ji-Ryoon karakterini canlandırmaktadır.

Yu In-Young, dizide bir şirketin varisinin eşini ve bir sosyal refah vakfının müdürü olan Yoon Ma-Ri karakterini canlandırmaktadır. Yoon Ma-Ri, sevdiği adamın yani Cha Ji-won’un düşmanı olan Park Eun-chan ile evlenmek zorunda kalır.

Goodbye Mr. Black Oyuncuları

Lee Jin-wook dizide Cha Ji-won rolünde yer alıyor.
Moon Chae-won dizide Swan rolünde yer alıyor.
Kim Kang-woo dizide Park Eun-chan rolünde yer alıyor.
Song Jae-rim dizide Seo Woo-jin rolünde yer alıyor.
Daniel Henney dizide Kim Ji-ryun rolünde yer alıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.