iyimi boyle bilgi sitesi

En Çılgın Evlenme Teklifleri

En Çılgın Evlenme Teklifleri

Karşı cinsten birine aşıksınız ve ona evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Ama bu evlenme teklifinin ilginç ve romantik bir evlenme teklifi olmasını istiyorsunuz. Kabul edecek mi? etmeyecek mi? Nasıl bir evlenme teklifi etmeliyim? gibi soruları sürekli kendinize sorarsınız. Elbetteki evlenme teklifleri çok özeldir ve hayatınızın en güzel anısıdır. Bu kadar bunu düşünmeniz normal. İleride çocuklarınız olduğunda yaptığınız çılgın evlilik teklifini ballandıra ballandıra anlatmak istersiniz. Ama bunun için önce süper bir evlilik teklifi fikri lazım öyle değil mi? Size biraz yardımcı olmak için araştırma yaptık ve bazı fikirler bulduk. Umarım bu fikirler size mutluluğun kapısını ardına kadar açar.Fikirler bizden teklifler sizden.

İlginç Evlenme Teklifleri:

1– Büyük şehirlerin birinde yaşıyorsanız ve arkadaş çevreniz çoksa, bir metro vagonuna arkadaşlarınızdan oluşan yada bu işi yapan bir koroyu toplayın. Sevgilinizle metroda yolculuk sırasında birdenbire sizin seçtiğiniz, size özel bir şarkıyı koroya söyletin, ardından sevgilinize sürpriz evlilik teklifi yapın. Bunu deneyen var ve şimdi evli.

2-En ilginç ve yaratıcı evlilik tekliflerinden biri olan Restoranda evlilik teklifi. Bunun neresi ilginç zaten çoğumuz böyle evlilik teklifinde bulunduk. Şimdi bu teklifi geliştirelim. Restorandaki kişilerle anlaşıyorsunuz ve onların hareketsiz bir biçimde kalmalarını istiyorsunuz. Sizin belirlediğiniz bir anda herkes bir anda her ne yapıyorsa donup kalacak ve zaman duracak. Zamanın durduğu anda siz harekete geçeceksiniz ve sevgilinize sürpriz evlilik teklifini yapacaksınız. Evet dediğinde hep birlikte çılgın bir dansla bunu kutlayabilirsiniz.

3– Aksiyon dolu bir evlilik teklifi isteyenlere geliyor bu örneğimiz. Sevgilinizi alın yanınıza arabanız ile bir yere gidin, yolda giderken rutin bir polis çevirmesi varmış gibi, bir polis ekibi ayarlayın. Bir şekilde polislerle kavga çıkarın ve sizi göz altına almalarını sağlayın. Bu kavga gürültü esnasında bir anda sevgilinize dönün ve ona evlilik telifi edin. Şok bir evlilik teklifi olacağı için cevap için biraz bekleyin :) Polis tanıdığı olanlar için süper bir evlilik teklifi olabilir.

4– Bu teklif için sevgilinizin en sevdiği bir sanatçı, aktör yada futbolcu ile anlaşmanız gerekiyor. Biraz zahmetli olabilir ama çok etkili bir evlenme teklifi olacaktır. Sevgilinizin hayranı olduğu birine rica edin ve onunla 1 dakikalık küçük bir video hazırlayın. Onu ne kadar çok sevdiğini anlatsın gibi, burası size kalmış ve evlenme teklifinizi yapın. Sonrasında bu videoyu romantik bir anda izletin ve tek taş yüzük ile teklifinizi yapın. Etkili ama zor bir teklifdir kesinlikle işe yarar :)

5– Sinema salonunda evlilik teklifi yapabilirsiniz. Biraz maliyetli olabilir ama çok eğlenceli bir teklif olabilir. Öncelikle bir sinema salonunu kiralayın. Sevgilinizin tanımadığı ne kadar arkadaşınız varsa sinemada toplayın. Sevgilinizle bir film seçin ama seçenekler romantik filmler olsun. Sevgiliniz ile boş biletli yerinize oturun ve makinist filmi başlatsın. Filmin en romantik anlarından birinde ekranda sizin romantik bir video çekiminiz çıksın, kısa filmde olabilir. Bu video ile sevdiğinize onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatarak ona evlilik teklifini yapın ve cevabını da şuan yanında oturduğu kişiye söylemesini gerektiğini vurgulayın. Sonra salondaki herkesin alkışları ile cevabı bekleyin. Tek taş yüzüğü de unutmayın tabii.

6– Sevgilinizi ilk tanıştığınız yere götürün ama öncesinde arkadaşlarınız yardımıyla, tanıştığını yeri güzelce mumlarla,ve sevginizi anlatan notlarla süsleyin. Birlikte tanıştığınız yere geldiğinizde arka fonda ikinizin çok sevdiği bir romantik müzik çalsın. Ona o anda şunu söyleyin; “Her şey burada başladı, burada devam etsin istiyorum” cebinizden tek taş yüzüğü çıkarın ve teklifinizi yapın.

7– Sevgilinizi canlı müzik dinleyebileceğiniz bir yere götürün. Gecenin ilerleyen saatlerinde önceden anlaştığınız solistten mikrofonu alarak bir şiir veya bir şarkı söyleyin, ardında sahnede evlilik teklifinizi gerçekleştirin. Sahneden inip müstakbel eşinizin yanına gittiğinizde ise onun için aldığınız tek taş yüzüğü verebilirsiniz. Klasik ama etkili olan tekliflerden biridir.

8–  Sevgilinle tanıştığınız günden itibaren hikayenizi seslendirin. En güzel anılarını canlandırın. Birlikte çekindiğiniz fotoğraflarınızı kronolojik olarak düzenleyin. Günlerden bir gün, dünya güzeli bir kızla tanıştım diye başlayın hikayenize. Her fotoğrafla beraber başka bir anınızı, başka bir duygunuzu dile getirin. Son fotoğrafla beraber teklifinizi yapın. Sevgiliniz CD’yi izlerken gözyaşlarını tutamayacağına ve teklifinizi büyük bir mutlulukla kabul edecektir. İsterseniz bu CD’yi ona postalayabilir ve bu anı tek başına geçirmesini tercih edersiniz, yada ikiniz birlikte izleyerek bu güzel anda yanında olursunuz.

9– Sevgiliniz ile bir yere arabanız ile bir yerlere gitmek için çıkın. Gideceğiniz yer güzel bir Restoran olabilir. Ama teklifi Restoranda yapmayacaksınız. Trafiğin az olduğu bir yolu seçin ve arkadaşlarınızdan yardım isteyin. Yolun bazı yerlerine levhalar astırın. Ona aşkınızı anlatan Romantik yazılar. En sonunda Restorana yaklaşırken park edeceğiniz yere benimle evlenir misin? pankartı asın. Gizemli ve romantik bir yolculuktan sonra bu teklifi kabul ederse, restorana girin ve mum ışıkları ile süslenmiş masanızda yemeğinizi yeyin.

10– Sevgiliniz ile birlikte bir tiyatro gösterisine gidin, romantik bir tiyatro olması etkiyi yükseltir :) Gösteriyi güzelce sonuna kadar izleyin. Perde kapanmak üzereyken gecenin en romantik çifti diye sizi ve sevgilinizi sahneye çağırsınlar ve sizde şairane bir şekilde evlenme teklifi edin.

Evet şimdilik bu teklifleri bir değerlendirin ve birini uygulayın. Eğer işe yararsa buraya yorum yazmayı unutmayın. Tüm evlenecek çiftlere mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.