iyimi boyle bilgi sitesi

Bordo Berelerin Hikayesi Anlatan Söz Dizisi

Bordo Berelerin Hikayesi Anlatan Söz Dizisi

Star TV tarafından yayınlanan Söz adlı dizi, son dönemin en çok gündem konusu olan Özel Kuvvetler de görevli bir timin hikayesini anlatıyor. Dizi, duygusal sahneleri ile seyircileri ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.

Söz Adlı Dizi Hakkında

Yönetmeni: Yağız Alp Akaydın
Senaryosu: Ethem Özışık
Yapımcısı: Tims ve Bi Yapım
Oyuncu Kadrosu: Tolga Sarıtaş, Görkem Sevindik, Aybüke Pusat, Çağan Atakan Arslan, Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Aytaç Şaşmaz, Eren Vurdem, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun.

Söz Adlı Dizinin Konusu:Özel Kuvvetler Komutanlığında gören yapan üsteğmen Yavuz’un nişanlısı, teröristler tarafından öldürülür. Üsteğmen bu olay sonucu yıkılır ve intikam yemini eder. Bu üzücü olay üzerine bütün teröristlerden öcünü alma kararı verir. Bu sırada 12 kahraman Özel Kuvvet Askeri önemli bir görev için hazırlanmaktadır. Hedefleri, ülkemize hain saldırı düzenleyen terör örgütünün liderini bulmak ve örgütün kökünü kurutmaktır. Yola çıkan cesaret dolu on iki can, birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Teröristlerle karşı karşıya geldiklerinde hayatlarındaki aşklarını kalplerine sarıp, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz’u canlandıracak olan oyuncu ise Tolga Sarıtaş’dır. Daha önce kendisini Güneşin Kızları isimli dizide Ali Mertoğlu karakteri ile tanımıştık. Dizi, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bozkır dağlarında çekilmektedir. İzleyicilerin duygu seline boğacak olan dizi 2017 yılının en güzel dizilerinden biridir.

Yorumlar

Yazıya 2. yorum yapılmış.

Gul 10 Kasım 2017

Soz dizisini cok seviyorum severekde izliyorum ben askerlere aid dizileri severek izliyorum cokda beniyorum Allah sizleri korusun

sedanur kalyoncu 5 Aralık 2018

ben sözü çok seviyorum