iyimi boyle bilgi sitesi

Be Together Çin Dizisi

Tv-Magazin 28 Haziran 2021
Be Together Çin Dizisi

Be Together (2021) Çin dizisinde Sun Yi, Vin Zhang ve Ma Li gibi sevilen Çin oyuncuları rol alıyor. Be Together (2021), Çin dizisi 35 bölüm olarak yayınlanıyor.

Be Together Hakkında

Dizi adı: Be Together Çin Dizisi, Birlikte Olun Çin dizisi
Bölüm sayısı: 35 bölüm
Yayın Tarihi: 28 Haz 2021 – 4 Ağustos 2021
Yayınlanma Günü: Pazartesi, Salı, Çarşamba

Be Together Konusu

2021 yılının en güzel Çin dizilerinden olan Be Together dizisinde 30’lu yaşlarında olan birbirlerinin büyümesine ve değişimine tanık olan dört kadının hayatını konu alınıyor. Xia Yan, Han Shuang, Zhao Xiao Lei ve Xiang Nan üniversiteden beri yakın arkadaşlardır. Mezun olduktan sonra, dördü aynı şehirde yaşıyor ve çalışıyor.

Sun Yi dizide Xia Yan rolünü canlandırıyor. Xia Yan, mezun olduktan sonra bilişim sektörüne girer. Xia Yan, insanların yaşama şeklini değiştirebilecek kaliteli bir uygulama yapmayı hedefliyor.

Ma Li dizide zengin bir aileden gelen Han Shuang rolünü canlandırıyor. Han Shuang, tasarımcı olma hayallerini gerçekleştirmek için büyük caba harcar. En alttan başlar ve bir tasarım mobilya mağazasında yarı zamanlı çalışır.

Bella Du dizide Zhao Xiao Lei rolünü canlandırıyor. Zhao Xiao Lei, geleneksel bir aileden geliyor. Düğün töreninden bir gün önce erkek arkadaşı ondan ayrıldı. Ailesinin teşvikiyle, sonunda ilişkisinin gölgesinden çıkar ve güvenini yeniden kazanır.

Zhang Wen dizide Xiang Nan rolünü canlandırıyor. Xiang Nan, sakin ve mantıklı görünen ama aslında pek de öyle olmayan bir doktordur.

Be Together (2021) Oyuncuları

Sun Yi dizide Xia Yan rolünde yer aldı.
Vin Zhang dizide Xu Cheng Yi rolünde yer aldı.
Ma Li dizide Han Shuang rolünde yer aldı.
Bella Du dizide Zhao Xiao Lei rolünde yer aldı.
Zhang Wen dizide Xiang Nan rolünde yer aldı.
Li Bo Wen dizide Mark / Ma Ke rolünde yer aldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.