iyimi boyle bilgi sitesi

Uncontrollably Fond Kore Dizisi

Uncontrollably Fond Kore Dizisi

Dizinin oyuncuları Kim Woo Bin ve Bae Suzy olunca, iyimiboyle sitesi olarak bu diziyi tanıtmak da bize düşer. 2016 yılının en güzel Kore dizilerinden biri olan Uncontrollably Fond, 2016 yılının en çok beklenen dizilerinden biriydi. 06 Temmuz 2016 tarihi itibariyle izleyicileriyle buluşan dizi, ilk bölümünden itibaren izleyiciyi büyülemeyi başardı. Mükemmel bir konu ve mükemmel bir oyuncu kadrosu daha ne olsun.

Uncontrollably Fond Hakkında

Dizi adı: Uncontrollably Fond
Türü: Dram, romantik
Yönetmen: Park Hyun-Suk
Senaristi: Lee Kyoung-Hee (I’m Sorry I Love You ve Nice Guy dizilerinin senaristidir.)
Bölüm sayısı: 20
Yapım yılı: 2016
Yayın tarihi: 6 Temmuz 2016 – 8 Eylül 2016
Yayın günleri ve saati: Çarşamba ve Perşembe saat: 22:00
Ülke: Güney Kore

Uncontrollably Fond Konusu

uncontrollably-fond-oyunculariDizi ilk bölüm itibariyle biraz dramatik başlıyor ama sonrasında romantizm tavan yapıyor haberiniz olsun. Diziye başlarken biraz mendili yanınızda bulundursanız iyi olur. Bazen gülmekten gözleriniz yaşaracak bazen de ağlamaktan. Kısacası mükemmel bir dizi bizi bekliyor. Dizide, Kim Woo Bin, Shin Joon Young rolüyle karşımıza çıkıyor. Güzel kızımız Suzy ise No Eul rolüyle karşımıza çıkıyor. No Eul ve Shin Joon Young çocukken birbirlerine aşık olmuşlardır. Bu çocukluk aşkı çok güzel başlamış ama bir süre sonra çok acı bir şekilde ayrılmamak zorunda kalırlar. Yıllar sonra bu iki çocukluk aşkı, yetişkin olduklarında tekrar karşılaşırlar. Shin Joon Young yakışıklı ve başarılı bir aktör ve şarkıcı olmuştur. No Eul ise bir belgesel yapımcısıdır. Böyle güzel diziyi fazla anlatmak yakışık almaz heyecanı kaçar. İyimiboyle sitesi olarak bu güzel Kore dizisini izlemenizi tavsiye ederiz. Diziyi izleyince buraya yorum ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Uncontrollably Fond Oyuncuları

Kim Woo-bin dizide Shin Joon-young rolünde yer alıyor.
Bae Suzy dizide No Eul rolünde yer alıyor.
Lim Ju-hwan dizide Choi Ji-tae rolünde yer alıyor.
Lim Ju-eun dizide Yoon Jeong-eun rolünde yer alıyor.

Yorumlar

Yazıya 3. yorum yapılmış.

derya su 23 Aralık 2016

keşke bitmeseydi

little braver 30 Mayıs 2017

Admin süpersin bende bu diziyi yazmanı istiycektim zaten yazmışsın

little braver 30 Mayıs 2017

Eline sağlık içimi okumussun yaşama bir yıl öncedenMuthissin yazı hazırmış haberim yok bu sayfada bu dizinin adının geçmesi güzel