iyimi boyle bilgi sitesi

Madame Antoine Kore Dizisi

Madame Antoine Kore Dizisi

Güney Koreli güzel oyuncu Han Ye-Seul, dizinin başrol oyuncularından biri. Han Ye Seul dizide “Marie Antoinette” ismiyle falcılık yapan bir kadını canlandırıyor. Normal hayatta Ko Hye-Rim ismiyle tanınan falcımızın başından geçen komik ve romantik olaylara tanık olacağız. 2016 yılının ilk romantik Kore dizilerinden biri olan Madame Antoine, oyuncu kalitesiyle oldukça iddialı bir dizi.

Madame Antoine Hakkında

Adı:‎ Madame Antoine, Madam Angteuwan
Türü: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Yun-Cheol
Senarist: Hong Jin-Ah
Bölüm Sayısı: ?
Yayın Tarihi: 22 Ocak 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cuma ve Cumartesi günleri, saati: 20:40
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Madame Antoine Konusu

madame-antoine-konusuKore dizilerinde pek alışık olmadığımız falcılık konusunda işlenen romantik dizide Han Ye-SeulKo Hye-Rim karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ünlü falcı “Marie Antoinette” ile manevi bir bağlantısı olduğu konusunda oldukça iddialı. Geleceği gördüğünü söylese de gerçekte onun baktığı tüm fallar sahtedir. Onun sadece geleceği tahmin etme gibi inanılmaz bir yeteneği vardır. Tahmin yeteneğini falcılık yeteneğiymiş gibi göstererek insanları etkilemeyi başarıyor. Yakışıklı ve karizmatik oyuncumuz Sung Joon, çok iyi bir psikoterapist olan Choi Soo-Hyun karakterini canlandırıyor.

Hayattaki en büyük hayali gerçek aşkı bulmak olan Ko Hye-Rim ile Choi Soo-Hyun bir tesadüf sonucu karşılaşıyorlar. Güzel kızımız Ko Hye Rim aşkı ararken, oğlumuz Choi Soo-Hyun ise aşkın olmadığını ispat üzerine çalışmalar yapan birisidir. Kendisi son derece soğuk ve aksi bir tiptir. Bu iki zıt kutbun karşılıklı diyalogları gerçekten çok eğlenceli. Aşkın olmadığını kanıtlamak için psikolojik deneme testleri yapan psikoterapist Choi Soo-Hyun’un kliniğinin adı ve “Marie Antoinette”dir. Bu ortak isim onların kaderidir.

Dizinin diğer 2 enteresan karakterlerine de biraz bakalım.
Jung Jin-Woon dizide, Sung Joon’un erkek kardeşi olan Choi Seung-Chan karakterini canlandırmaktadır. Choi Seung-Chan eski bir beyzbol oyuncusudur. Sung Joon’a göre daha dürüst ve sıcak kalpli birisidir.

Hwang Seung-Un dizide, Ko Hye-Rim’in kız kardeşi olan Ko Yoo-Rim karakterini canlandırmaktadır. Ko Yoo-Rim, son derece gerçekçi biridir. Kız kardeşinin tersine bir kadına yakışmayan kelimeler kullanan kaba bir kızdır.

Han Ye Seul Madame AntoineMadame Antoine Oyuncuları

Han Ye-Seul dizide Ko Hye-Rim rolünde yer alıyor.
Sung Joon dizide Choi Soo-Hyun rolünde yer alıyor.
Jinwoon dizide Choi Seung-Chan rolünde yer alıyor.
Hwang Seung-Eon dizide Ko Yoo-Rim rolünde yer alıyor.
Lee Joo-Hyung dizide Won Ji-Ho rolünde yer alıyor.
Jang Mi-Hee dizide Bae Mi-Ran rolünde yer alıyor.
Byun Hee-Bong dizide Başkan Kim rolünde yer alıyor.
Lee Sun-Bin dizide Ma-Ri rolünde yer alıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.