iyimi boyle bilgi sitesi

Amazing Rumor Kore Dizisi

Tv-Magazin 22 Temmuz 2020
Amazing Rumor Kore Dizisi

Amazing Rumor Kore dizisinde Jo Byeong-Gyu, Kim Se-Jeong ve Yu Jun-Sang gibi sevilen Kore oyuncuları rol alıyor. Amazing Rumor dizisi fantastik Kore dizi severler için iyi bir seçim olabilir. Dizi, Jang Yi tarafından kaleme alınan ‘Extraordinary Rumor’ adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Amazing Rumor Hakkında

Dizi Adı: Amazing Rumor, Extraordinary Rumor, Wonderful Rumors
Dizi Türü: Dram, Gizem, Fantastik
Yönetmeni: Yoo Sun-Dong
Senaristi: Jang Yi (webtoon), Jung Do-Yoon, Yeo Ji-Na
Bölüm Sayısı: ?
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: ?
Yayın Günleri ve Saati: ?
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Amazing Rumor Konusu

Dizi, kendilerine ‘Counter’ ismini veren bir grubun hikayesini konu alıyor. Counter grubunun üyelerinin bir ortak noktası vardır. Hepsi de çocukluk döneminde geçirdikleri gizemli bir trafik kazasında ailesini kaybetmiştir.Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir.

Dizide, Jo Byeong-Gyu bir lise öğrencisi olan So Moon karakterini canlandırıyor. So Moon, Counter grubunun en genç üyesidir. So Moon karakterimizin özel yeteneği ise fiziksel gücüdür.

Dizide, Kim Se-Jeong Counter grubunun bir üyesi olan Do Ha-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun özel yeteneği ise yüzlerce kilometre uzaklıktaki kötü ruhları hissedebilmek ve dokunduğu kişinin anılarını okuyabilmektir.

Dizide, Yu Jun-Sang eski bir polis memuru olan Ga Mo-Tak karakterini canlandırmaktadır. İnanılmaz bir kuvvete sahiptir. 7 yıl önce, geçirdiği bir kazada hafızasını kaybeder. Adalet duygusu güçlü dürüst bir insandır.

Yum Hye-Ran dizide noodle restoranın şefi olan Chu Mae-Ok karakterini canlandırmaktadır. Onun özel yeteneği ise iyileştirebilme gücüdür. Grup içinde çok özel bir yeri vardır.

Ahn Suk-Hwan dizide Counter grubunun en yaşlı üyesi olan Choi Jang-Mool karakterini canlandırmaktadır. Counter grubunun yaşayan bir efsanedir.

Amazing Rumor Oyuncuları

Jo Byeong-Gyu dizide So Moon rolünde yer aldı.
Kim Se-Jeong dizide Do Ha-Na rolünde yer aldı.
Yu Jun-Sang dizide Ga Mo-Tak rolünde yer aldı.
Yum Hye-Ran dizide Chu Mae-Ok rolünde yer aldı.
Ahn Suk-Hwan dizide Choi Jang-Mool rolünde yer aldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.