iyimi boyle bilgi sitesi

Agnipareeksha Jeevan Ki – Gangaa Hint Dizisi

Agnipareeksha Jeevan Ki – Gangaa Hint Dizisi

Madhubala Ek Ishq Ek Junoon dizisinin yakışıklı oyuncusu Vivian Dsena‘nın rol aldığı Hint dizisi 2010 yılında yayınlanmıştır. Yakışıklı oyuncu dizide Shivam rolünde oynadı. Jayshree Soni ise, Ganga rolüyle dizinin başrol oyuncularındandır. Dizi, 145 bölüm olarak yayınlandı.

Agnipareeksha Jeevan Ki – Gangaa Hakkında

Dizinin adı: Agnipareeksha Jeevan Ki – Gangaa
Türü: Dram
Yönetmen: Yash Chauhan
Senarist: Rajesh Beri
Bölüm sayısı: 145
Bölüm süresi: 24 dakika

Agnipareeksha Jeevan Ki – Gangaa Konusu

Vivian Dsena’nın canlandırdığı Shivam, Gangaa’nın en sevdiği arkadaşıdır. Gangaa kızımız bir köyde yaşayan kendi halinde bir köylü kızdır. Bu köylü kızın elinde bazı beyaz lekeler vardır. Köylüler bu kızın lanetli olduğunu düşünürler. Köylüler Gangaa’yı dışlarlar. Gangaa’nın üvey annesi ve ağabeyi bu masum kızı evlendirmek isterler. Böylelikle köyleri bu lanetli kızdan kurtulacaktır. Güzel kız, Jeevan isminde kötü bir adamla evlendirilmek istenir. Gangaa’nın yakın arkadaşı Shivan, kızın lanetli olduğuna inanmaz ve ona yardım etmeye karar verir. Kızı kaçırıp bir rahiple tanıştırır. Rahiple karşılaşan Gangaa, tüm anılarını hatırlamaya başlar. Bu arada kurtarıcısı ve en yakın arkadaşı olan Shivam ile aralarında bir yakınlaşma başlar. İkili birbirine aşıktır ama aynı zamanda yakın arkadaşlardır. İki yakın arkadaşın dostluğunun nasıl aşka dönüştüğünü anlatan güzel bir hint dizisidir.

Agnipareeksha Jeevan Ki – Gangaa Oyuncuları

Jayshree Soni dizide Ganga rolünde yer almıştır.
Vivian Dsena dizide Shivam rolünde yer almıştır.
Tarun Khanna dizide Harshvardhan (Mahantji) rolünde yer almıştır.
Surendra Pal dizide rol almıştır.
Zeb Khan dizide rol almıştır.
Amrapali Gupta dizide rol almıştır.

Yorumlar

Yazıya 12. yorum yapılmış.

Nigar 7 Mart 2017

vivian varsa her dizi güzeldir

Ayça. 7 Mart 2017

Çok sevindim. Çok teşekkür ederim. Birde sizden bir ricam daha olacaktı. Jayshree Soni hakkında sitenizde bilgi vere bilirmisiniz? Verirseniz çok sevinirim. Bu dizinin bölümlerinin hepsi bazı dizi sitelerinde yayınlanırmı? Yani demek istediğim şu ki, diziyi türkçe altyazılı da olsa izlemek istiyorum. Tekrarda çok-çok teşekkür ederim. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.

admin 7 Mart 2017

Rica ederiz yakında 2-3 gün içerisinde Jayshree Soni hakkında sayfayı hazırlayıp yayına alacağız.

Ayça. 7 Mart 2017

Çok teşekkürler. Çok sağolun.

Ayça. 8 Mart 2017

İyi akşamlar. Admin bey bu dizi Kanal 7-de yayınlanıcakmı? Bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Yayınlanır diye düşünüyorum. Amma sizlerden bilgi almak daha iyi.

admin 8 Mart 2017

Dizide rol alan vivan dseana için bu dizinin kanal 7 yayınlanmasını bekliyoruz. Büyük bir ihtimalle yeni dönemde yayınlanacaktır.

Ayça. 8 Mart 2017

Çok teşekkürler bilgi verdiğiniz için. Bir de sizden bir ricam daha var. Kasamh se dizisi hakkında sitenizde bilgi verirseniz çok sevinirim.

admin 8 Mart 2017

Merhaba Ayça isteğiniz sıraya alındı. Muhtemelen 1 hafta içinde yayına alınır.

Ayça. 9 Mart 2017

Çok teşekkürler.

habib 2 Nisan 2017

iyi dizi

mızgın can 2 Nisan 2017

Lütfen vivianın dizisi yayinlansin lütfen jayshree soni yada shakkti dizisi olabilir cok rica ediyorum admin bey onu çok özledik ilginize şimdiden teşekkürler yanıtınızı beklicem

mızgın can 2 Nisan 2017

Admin bey iyi akşamlar vivianin dizisi hakkında bir bilginiz varmı acaba yayinlanacakmi.?