Jamai Raja Hint Dizisi

Tv-Magazin 10 Eylül 2015

Jamai Raja dizisi 4 Ağustos 2014 tarihinde Zee TV’de yayınlanmaya başladı. Yayınlandığı günden beri en çok sevilen hint dizilerinden biri oldu. Jamai Raja Hint dizisinin yapımcılığını ise Akshay Kumar yapmaktadır. Baş rollerini ise Ravi Dubey, Nia Sharma, Achint Kaur gibi ünlü Hint oyuncuları paylaşmaktadır.

Jamai Raja konusuJamai Raja Konusu

Siddarth hayat dolu, komik ve eğlenceli bir delikanlıdır. Olaylara pozitif bakar ve etrafına neşe saçar. Dizinin ilk bölümünde Siddarth ile karşılaştığınızda onun çok geveze olduğunu düşünebilirsiniz. Ben diziyi ilk izlediğimde sevgili Siddarth’ın çok konuşmasını sıkıcı bulmuştum. Ama ilerleyen bölümlerde yaptığı komikliklerle sizi çok güldürecek. Sevgili Siddarth, uçakla Mumbai’ye doğru giderken yan koltuğunda oturan bir teyzeyle tanışır. Bu tanıştığı teyze ünlü modacı Durga Devi‘dir. Bayan Durga son derece otoriter, sert bir karakterdir. Bayan Durge’nin sevimli bir kızı vardır. Bu kızımızın adı da Roshni‘dir. Anne Durge sevgili kızının doğum gününü unutur. Bu unutkanlığın sonunda kendini ihmal edilmiş hisseden Roshni çok üzülür. Bunun sonucunda anne ve kızın araları açılır. Kahramanımız Siddarth ise anne ve kızın arasını yapmak ister. Çünkü güzel kızımız Roshni’ye abayı yakmıştır. Siddarth aslında çok zengin bir adamdır ama bunu sevdiği kıza söylemez. Çünkü Roshni zengin insanlara karşı ön yargılıdır. Sevdiği kızı kaybetmek istemediği için yalan söylemek zorunda kalan Siddarth, bir gün bir açık verir. Kızımız Siddarth’ın yalan söylediğini öğrendiğinde çok üzülür ve işler bayağı karışır.

Bu 3 ana karakter arasında olaylar gelişmeye başlar. Dizinin en önemli özelliği ise bazı bölümlerinde sizi güldürürken bazı bölümlerinde sizi bayağı hüzünlendirmesidir. Uzun soluklu bir Hint dizisi olan Jamai Raja 09 eylül 2015 itibariyle 290. bölümüne gelmiş durumda. Dizinin 500 bölümü geçmesi bekleniyor.

Jamai Raja Hakkında

Dizinin Adı: Jamai Raja Hint dizisi

Tür: Drama, Romantik

Ülke: Hindistan

Bölüm sayısı: 500 bölümü geçmesi bekleniyor

Yayın Tarihi: 4.08.2014

Bölüm süreleri: Ortalama 24 dakika

Jamai Raja Oyuncuları

Ravi Dubey dizide Siddharth Singh Khurana rolünde yer alıyor.
Nia Sharma dizide Roshni Siddharth Khurana rolünde yer alıyor.
Achint Kaur dizide Durga Devi Shiv Patel rolünde yer alıyor.
Apara Mehta dizide Devika Patel rolünde yer alıyor.
Mohit Malhotra dizide Yash Mehra rolünde yer alıyor.
Reyhna Malhotra dizide Samaira Yash Mehra rolünde yer alıyor.
Sanjay Swaraj dizide Raj Singh Khurana rolünde yer alıyor.
Shruti Ulfat dizide Simran Singh Khurana rolünde yer alıyor.
Deepti Sharma dizide Mona Patel rolünde yer alıyor.
Isha Sharmaa dizide Kritika Khurana rolünde yer alıyor.

Yorumlar

Yazıya 2. yorum yapılmış.

Serife 22 Mayıs 2016

İyide alt yazılı olsalar ya olmuyor yada oluyor diziler yarım bırakıyoruz ne bu ya

Döne 28 Mayıs 2016

Bıktık yahu bu ne filmler güzel ama birşey anlamıyoruz jamai raja dizisi çok güzel ama kendi dilinde, Türkçe çevirisi yok dizileri yarıda bırakıyorum devamlarini çevirilmesini istiyoruz yapıyorsanız adam gibi iş yapin. Artık bilmiyorum Hint dizilerine.

Bunlar da var!
Sardes Antik Kenti

Sardes Antik Kenti

25 Nisan 2016
Burak Çelik Kimdir

Burak Çelik Kimdir

3 Haziran 2016
Kore Dizileri

Kore Dizileri

15 Haziran 2015
Yasemin Allen kimdir?

Yasemin Allen kimdir?

27 Mart 2016